Neler yapar?

Değişen dünya ve gelişen teknolojiyle birlikte bilgiye artık her yerden ve çok hızlı ulaşılabilmektedir. Fakat doğru, net ve yalın bilgiye ulaşmak ne yazık ki o kadar kolay olmamaktadır. Bu konuda Tarafsız Bilgi kadın, sağlık, bilgi ve yaşam portalı olarak oluşturulmuştur. Bu alanda herhangi bir konuda merak edilen, öğrenilmek istenen bilgiler bu sitede yer almaktadır. 
   
Tarafsız Bilgi hayata dair merak edilen ne varsa okuyucularına sunmak amacıyla hizmet vermektedir. tarafsizbilgi.com internet sitesine herhangi bir tarayıcı yardımıyla erişilebilir. Bu sitede ana sayfa okuyucularına güncel ve çok okunan bilgi verici yazıları hızlıca görme imkanı sağlamaktadır. Güncel haberlerin yanı sıra, genel kültür, bilim ve teknoloji, anne-çocuk, sağlıklı yaşam, güzellik-bakım, otomotiv ve yaşam konu başlıkları altında merak edilen, öğrenilmek istenen, bilgi verici yazılar ve makaleler de yer almaktadır. Tarafsız Bilgi ana sayfasında çok okunan ve son yazılar kategorileri de okuyucularına kolaylık sağlamaktadır. Son yazılar genellikle güncel bilgilerden oluşurken (ör: yaz aylarının yaklaşmasıyla plaj modası konulu yazıların ön plana çıkması) çok okunan yazılar çeşitlilik göstermektedir. 
 
Tarafsız Bilgi okuyucularının istedikleri bilgiye kolayca ulaşabilmesi için ana sayfasında arama çubuğu da sunar ve buraya ister kelime, ister konu başlığı yazılarak aratılan kelime ya da kelime dizisi hakkında tüm yazı ve makalelere ulaşılabilir. Eğer Tarafsız Bilgi'ye herhangi ilginç bulunan istenilen bir konuda içerik yazmak, merak edilen bir konuda soru sormak, test oluşturmak ve bunu paylaşmak ya da Tarafsız Bilgi yetkilileriyle istek, tavsiye, görüşler hakkında iletişime geçilmek istenildiğinde sitenin sağ üst köşesinde yer alan kısma tıklanarak üye olunabilmektedir. Daha sonra da üye olunan e posta ve şifreyle siteye giriş yapılabilmektedir.

Hem eğlenip hem öğrenmek, bilgilenmek, kafadaki sorulara cevap bulunabilen tarafsizbilgi.com sosyal medya hesaplarıyla da okuyucularına kolaylık sağlamaktadır. Twitter, Facebook, İnstagram, Linkedln ve Youtube hesaplarından da Tarafsız Bilgi'ye çok kolay erişim sağlanabilmektedir. 

Tarafsız Bilgi'ye, sol alt köşede bulunan abone ol kısmına e posta adresi yazılarak abone olunduğunda ise en son yazılan yazılardan anında haberdar olunabilmekte ve yazılara kolayca erişim sağlanabilmektedir. 

Yandex.Metrica