Abiye Terlik Modelleri İle Daha Rahat Edin

Abiye Terlik Modelleri İle Daha Rahat Edin

/
/
347 görüntüleme

Düğün sezonu geliyor. Sürekli düğünler, nişanlar ya da davetlere gitmeniz gerekecek. Peki buna hazır mısınız? Uzun süren davetlerde kendi şıklığınız kadar ayaklarınızın rahatlığı için ne yapacaksınız? Hatta tarzınızı bozmadan rahatınız nasıl sağlayacağınızı biliyor musunuz? Tüm bunlar için aslında tek bir cevap var. Abiye terlik modelleri size aradığınız çözümü sunuyor.

Şıklığın Rahatlıkla Birleşimi

Özel günlerde ve davetlerde önemli bir elbise giymeniz gerekir. Bu, özellikle kadınlar arasında yazılı olmayan ve uyulması gereken katı bir kuraldır. Ancak bu kural hayatını zorlaştırmasın. Hem şık hem de güzel görünmek için istediğiniz abiyenin altına abiye terlik modelleri arasından size uygun birini seçerek davete hazırlanabilirsiniz. Eskiden abiyelerin altına yüksek topuklular giyilirdi. Bu da ilerleyen saatlerde ayağınızı çok zorlardı. Kaldı ki düğünde ya da nişandaysanız illa ki oynamanız gerekirdi. Bu da zaten acıyan ayaklarınızı daha da zorlardı. Hele ki bir de ortamda sürekli milleti zorlayan evlilik gibi muhabbetler açan bir teyze varsa durum çok daha kötüleşirdi.

Oysa şimdi daha kolay bir çözüm var. Abiyelerin altına giyeceğiniz şık terliklerle daha güzel ve şık görünmeniz mümkün. Üstelik rahatlığı ile gönlünüzce oynayabilirsiniz. Hatta o teyzelerden birinin geldiğini görürseniz bile hemen kalkıp oynayın ki o zaten başka avlar bulmaya gidince yerinize oturabilir ya da arkadaşlarınızla sohbete devam edebilirsiniz. Zaten eskisi gibi kıyafetlerin neyle giyileceği gibi sıkı moda kuralları yok. Hatta gelinler bile artık gelinliklerin altına babet, konverse gibi ayakkabı çeşitleri giyiyor.

Abiye terlik modelleri oldukça çok ve farklı çeşitlere sahip. Bunlar içinden dilerseniz ince bantlara sahip olan sade modelleri seçebilirsiniz. Ya da bu modellerin taşlarla süslenenlerini tercih edebilirsiniz. Ya da dilerseniz püskül ya da pamuk gibi ponponlarla süslü modelleri deneyebilirsiniz. Hatta farklı tasarım adına şeffaf olanları ya da fiyonkluları bile deneyebilirsiniz. Örneğin fiyonklu ve taşlarla süslenen bir modeli yaklaşık 60 liraya bulabilirsiniz. Ya da abartmak isterseniz pembe ve ponponlu bir modeli yaklaşık 100 liraya bulabilirsiniz. Hatta 150 liraya şık ve güzel bir renkte ve iyi marka bir abiye terlik bulabilirsiniz.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Tarafsız Bilginin Merkezi