Anne Terlik Modelleri, Kadın Terlik Modelleri

Anne Terlik Modelleri, Kadın Terlik Modelleri

/
/
247 görüntüleme

Her yaramaz çocuğun geçmişinde güzel, acı yaylı izler bırakmıştır anne terlikleri. Ancak asıl amaçları annelerimizin cennet ayaklarının sağlığı ve rahatlığıydı. Ancak bazen yaramazlıklar yüzünden anne terliği modelleri çok acımasız bir şeye dönüşebildi. Özellikle annelerimizi kızdırdığımızda…

Hayatta unutulmayan iki şey varsa birisi anne yemeği diğeri de anne terliği olsa gerek. Hatta bu yüzden anne yemeği çoğu reklamlara konu olurken anne terliği de çoğu mizaha ve espriye konu oluyor. Peki nedir anne terliği? Asıl olarak annelerimizin ayakları rahat etsin diye kalın ve ortopedik düşünülen bir tabana sahipler. Bu sayede bizim ve çocukluğumuzun yükünü biraz olsun hafifletiyorlar. Ayrıca evi idare etmek zorlu olduğu gibi bir de çocukları idare etmek daha da yük bindirirken bunu ayaklarla biraz olsun hafifletmek terliklere düşüyor.

Anne Yemeği Ve Anne Terliği

Sırf bu yüzden anne terliği modelleri içinden bir terlik alırken ya da hediye ederken ne kadar rahat olduğuna bakılır. Ayrıca size geldiğinde de rahat olması ne kadar işinize yarayacak görmüşsünüzdür ya da tahmin edersiniz. Ancak sadece rahatlık değil aynı zamanda biraz da şık olması tercih edilir.

Çünkü anneler her şeyin en iyisini hak ederler. Bu da onların kıymetli ayaklarına en rahat ve en şık modellerin yakışacağı gerçeğini tek cümleyle açıklıyor. Piyasadaki hemen her firmanın anneler için tasarladığı anne terliği modelleri var. Bunlar içinden ev içinde giyilecek terlikler ayrı olurken haliyle günlük, pazara giderken giyilecek çeşitler ayrı oluyor. Bu farklar özellikle misafirliğe giderken ya da uzak bir yere gezmeye giderken kendini daha da belli ediyor. Bunu tıpkı ayakkabı gibi düşünün. Böylece anneniz için doğru anne terliği modelleri seçebilirsiniz. Üstelik fiyat aralığı olarak hemen her seviyede değişen bir ücret ödeyebilirsiniz. Örneğin pazara ya da dışarı gitmek için alacağınız basit bir terlik için yaklaşık 10 lira bile öderken annelik mutluluğuna yeni erişen birisi için fiyatlar biraz daha artıyor. Yeni doğum yapan anneler için lohusa anne terliği diye bir konsept var ve süslü güzel, rahat tasarımlarla, taç gibi aksesuarlarla dikkat çekiyor. Bunları da yaklaşık 40 – 50 lira gibi bir fiyattan bulabilirsiniz.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Tarafsız Bilginin Merkezi