Arkadaş, Sevgili, Dost, Partner,Ne Arkadaş Ne Sevgili Olan Partner

Arkadaş, Sevgili, Dost, Partner,Ne Arkadaş Ne Sevgili Olan Partner
Arkadaş, Sevgili, Dost, Partner,Ne Arkadaş Ne Sevgili Olan Partner

Hayatımızın bir döneminde bu tarz bir insanla bir şeyler yaşayıp, paylaşmışızdır mutlaka. Yani herkesin hayatına bir kere de olsa böyle bir insan girmiştir. Bu durumda olan kişilere karşı tam anlamıyla arkadaşça duygularımız olmaz ya da aslında arkadaşça duygular varken bu duyguların aşırı boyutlara ulaşması ile aynı zamanda da farklı bir yöne doğru çekim olur otomatik olarak. Ne sevgilidirler, ne arkadaş. Hem sevgilidirler, hem arkadaş ama net bir adı olmaz. Bu durumda olan çoğu çiftin arasında cinsel yakınlaşmalar da olur fakat bir korku mu desek, bir çekingenlik veya kaybetme korkusu mu desek adını tam olarak koyamasak da bu sebeplerden dolayı ilişkilerini bir ileri boyuta taşımaya cesaret edemezler. Bu durum iki tarafı da farkında olmasalar da psikolojik olarak hırpalar.

Hayatımdaki insanla cinsel birliktelik yaşıyoruz fakat arkadaşız

Aslında son zamanlar da çok da moda olan bir durum kendisi. Hoş bir tabir olmasa da “fuck buddy” kelimesi bu durumda olan insanlar için kullanılıyor. Bu durum cinsellik üzerine kurulu arkadaşlık tarzı ilişkilerde daha sık kullanılıyor. Bunun yeni bir versiyonu da çıktı. O da duygusal anlamda daha çok şey paylaşan arkadaşlık tarzı ilişkiler için kullanılır “love buddy”. Bu durumda olmak kişilerin bir yerde bir şekilde üzülmesine sebep olur. Belki o an hissedilmez ya da iyi geldiği düşünülür fakat mutlaka bir yerde duygusal anlamda zarar verir. Bu duruma bu şekilde bakıp, tekrar analiz etmenizde fayda var.

İlişkimiz arada kaldı, adını koyamıyoruz ne yapmalıyım?

Kaçın arkadaşlar. Böyle bir durumla karşı karşıyaysanız yapabileceğiniz en güzel hareket bu olacaktır. Çünkü bu tarz arada kalmış ilişkilerde mutlaka bir taraf kullanılır ve bu kullanılan taraf bu ilişki olumsuz bir şekilde sonlandığında ciddi anlamda zarar görür. Siz de eğer kullanılan ve zarar görecek olan taraf olmak istemiyorsanız, zaten başlaması için bu ana kadar bir cesaret gösterilmemiş bu ilişkiyi başlamadan bitirin derim.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica