Balayını Yurtdışında Geçirmek İsteyen Çiftler İçin Tatil Önerileri

Balayını Yurtdışında Geçirmek İsteyen Çiftler İçin Tatil Önerileri
Balayını Yurtdışında Geçirmek İsteyen Çiftler İçin Tatil Önerileri

Balayı, düğün yorgunluğunu sizlere unutturabilecek bir tatildir. Diğer bir önemli noktası ise, balayında biriktireceğiniz anıların evliliğinizin ilk adımları olmasıdır. Bu sayede yıllar geçse bile eskimeyen bir güzelliğe sahip olacak olan, harika anılar biriktirebilirsiniz. Çift olarak birlikte nereye giderseniz gidin, her yer size muhtemelen güzel gelecektir. Ancak eğer bu tatili daha özel bir hale getirmek istiyorsanız Balayı İçin Yurtdışı Tatil Önerileri nelerdir, yazımızda sizler için anlatacağız. Öncelikle bu tatili isteğinize bağlı olarak bir tur yardımıyla gerçekleştirebilirsiniz. Balayına özel turlar, pek çok firma tarafından düzenlenmektedir. Bir tur aracılığıyla veya bağımsız olarak gerçekleştireceğiniz balayınız için seçtiğimiz önerilere bir bakalım.

Bu konu hakkında diğer ayrıntılar için bu linkten faydalanabilirsiniz.

  • Lofoten

Lotofen aslında Norneç’te bulunan bi kasaba. Üstelik çok fazla turist tarafından da tercih edilmiyor. Ancak burada bulunan manzara, balayınızda burayı tercih etmeniz çok yeterli bir sebep olacaktır. Üstelik biraz dinginlik istiyorsanız yada aşkınızı doğal güzellikler ile süslemek istiyorsanız, Lotofen kesinlikle doğru bir seçim olacaktır.

  • Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

Eğer eğlenceyi, alışverişi ve güneşi seviyorsanız gitmeniz gereken yer çok uzağınızda değil. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, balayınızı geçirmek için harika bir yer olacaktır. Üstelik Kıbrıs’ın gece hayatı oldukça ünlüdür ve gün içerisinde yürüyüş,spor,yüzme gibi bir çok aktiviteyle balayınıza renk katabilirsiniz.

  • Martinik

Balayı İçin Yurtdışı Tatil Önerileri arasında yer alan Martinik, meşhur Karayip Adaları arasında yer almaktadır. Tarihe ve tarihi güzelliklere meraklı olan çiftler için mükemmel bir balayı tercihi olacaktır. Eşiniz ile birlikte yeşilin ve mavinin tüm tonlarını burada keşfedebilir, sakin ve romantik bir balayı geçirebilirsiniz.

  • Hawaii

Hawaii, ABD’ye bağlı olan eyaletler arasında yer alan ve pek çok filmde karşımıza çıkan bir yerdir. Plajları ile ünlü olan Hawaii, denizin keyfini çıkarmak isteyen çiftler için çok hoş bir seçenek olacaktır. Belki sörf yapmayı bile öğrenebileceğiniz Hawaii’de, alışveriş yapabileceğiniz mağazalar ve hareketli bir sosyal yaşam bulunmaktadır. Hawaii’nin en olumsuz özelliği ise 20 saati aşkın bir uçuş süresine sahip olması. Ancak burada biriktireceğiniz anılar buna değer.

Yazımızda Balayı İçin Yurtdışı Tatil Önerileri nelerdir sizler için açıklamaya çalıştık. Balayınız için nereyi tercih ederseniz edin, mutlu ve huzurlu bir tatil geçirmenizi diliyoruz.

Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :
Bu yazıdan para kazanabilirsin

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica