Balayını Yurtdışında Geçirmek İsteyenler İçin Ufak Bir Derleme

Balayını Yurtdışında Geçirmek İsteyenler İçin Ufak Bir Derleme
Balayını Yurtdışında Geçirmek İsteyenler İçin Ufak Bir Derleme

Evlilik çok keyifli ve heyecanlıdır ancak düğün yorucu ve telaşlı bir organizasyondur. Tüm bu organizasyonun ise elbette en rahatlatıcı durağı balayıdır. Balayınız ilerde gülerek hatırlayacağınız hatta belki birbirinizi daha iyi tanıyacağınız önemli bir zaman dilimidir. Bu nedenle balayını güzel geçirmek isteyen tüm çiftler için Balayı İçin Yurtdışı Tatil Yerleri hakkında ufak bir derleme yaptık.

Barcelona

Barcelona hiç şüphesiz tarihi kokusuyla mükemmel bir balayı yeri. Balayını eğlenceli ve sosyal olarak geçirmek isteyen çiftler için en uygun adreslerden biri olan Barcelona: romantizmi sizlere eğlenceli bir dille yaşatacak sanatsal bir yerdir. Burada gerçekleştirilen gösteriler, on yıl sonra bile aklınızda güzel bir anı olacak kalacak üstelik sizlere yepyeni bir kültürü hatırlatacaktır.

Paris

Balayı İçin Yurtdışı Tatil Yerleri arasında en çok tercih edilen yerler arasında bulunan Paris: modanın, kültürün ve sanatın adresi olduğu gibi balayınız içinde harika bir aşk yeridir. Burada geçireceğiniz kısa süre içerisinde, unutamayacağınız anılar biriktirebilirsiniz. Mesela meşhur Eyfel Kulesini gezdikten sonra, güzel bir restoranda romantik bir akşam yemeği ile evliliğinizi ödüllendirebilirsiniz.

Venedik

Venedik’e İstanbul’dan 2 saat gibi kısa bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Burası evliliğinize bambaşka bir sihir katacak harika bir yedir. Yapılarının muhteşemliği ve kendine has havasının etkisiyle hem ruhunuzu dinlendirebilir hemde aşkınızı taçlandırabilirsiniz.

Santorini

Santorini, Ege Denizi’nin gözbebeği olan yunan adalarından biri. Balayını yakın bir yerde geçirmek isteyenler için ilaç gibi gelecek olan Santorini, mavinin tüm tonlarıyla romantik bir balayı geçirmenizi sağlayacaktır. Üstelik burada konaklayabileceğiniz yerler arasında, kendine has havası sayesinde sizleri büyüleyecek olan butik otellerde yer alıyor.

Amsterdam

Balayınızı özgür ve eğlenceli bir şekilde geçirmek istiyorsanız Amsterdam bunun için en doğru adres olacaktır. Burada aşkınızı eğlenceli bir şekilde yaşarken, ileride keyifle anacağınız bir sürü anıya sahip olabilirsiniz. Üstelik şehrin içinde gezebileceğiniz bir çok tarihi yer de mevcut.

Bahsettiğimiz Balayı İçin Yurtdışı Tatil Yerleri düğün yorgunluğunuzu geçirecek ve ruhunuza iyi gelecek yerlerdir. Burada bir tatil geçirmek için ise erken rezervasyonlar sizlere çok büyük bir katkı sağlayacaktır. Zira bu şekilde planlayacağınız balayınız, çok daha uygun bir fiyata sahip olacaktır.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica