Bedeninize Uygun Şortlu Mayo Modelleri Nelerdir?

Bedeninize Uygun Şortlu Mayo Modelleri Nelerdir?
Bedeninize Uygun Şortlu Mayo Modelleri Nelerdir?

Şortlu mayo sevenler genelde bedenime hangisi daha uygundur diye düşünmekte. Kilo sorunları olan kadınlar bayan şortlu mayo modelleri içinde sevdiği bir ürün olsa bile giymekten kaçınıyorlar. Kilo sorunlarınız ve göbeğinizin kafanızda yarattığı sıkıntılıları bir kenara bırakıp bunlara çözüm bulmaya başlamak gerek. Sevdiğiniz bir modeli kilo sorununuz var diye almaya bile yeltenmemek kendinize haksızlık ettiğiniz bir davranış türü olur. Vücut yapınız ne olursa olsun bunu kabul edin ve imrenmekten vazgeçin. Kendinizi iyi hissetmek ve hayatı dolu dolu yaşamak varken neden bu tür sorunları kafanıza taktığınızı düşünürseniz dudağınızın kenarında ufak bir tebessüm oluşacaktır.

Bu konu hakkında diğer ayrıntılar için bu linkten faydalanabilirsiniz.

Vücudumu Seviyorum, İstediğim Modeli Giyerim

  • Elbise Tarzında Şortlu Mayo: Üst kısmı omuzlardan askılı, göğüs kısmı kapalı ve düz bir yapıya sahiptir. Şortu belden bol olan veya beli kavrayan modeller de mevcuttur. Bu karar size kalmış. Şortun aşağıya inan uç kısımları filelidir. Elbise görüntüsü oluşturur. Bu modellerde üst kısmı düz renk şortun desenli olduğu mayo tasarımları çok tatlı durabilir. Büyük bedene sahip olan kadınların kafasındaki olumsuz soruları silip bayan şortlu mayo modelleri arasında elbise tarzı olanları alması doğru olur.

  • Yüzücü tarzı şortlu mayolar: Yüzmeyi psikolojik bir seans olarak adlandıran kadınlar var. Yüzerken tüm sorunlardan uzaklaştıklarını, kafalarını boşaltabildiklerini söylerler. Hiç de yanlış değildir. Suyun içinde olmak ve efor sarf etmek kendinize ayırdığınız en güzel zamanlardan biri olabilir. Sudan çıktığınızda damarlarınız rahatlar ve kafanız olumsuz düşüncelerden arınır. Bunların yanı sıra kariyer sahibi olmak isteyenlerin tercihi yüzücü tarzı şortlu mayolar olabilir.

  • Slip şortlu mayo modeli: Vücudunuzun hatlarını belli etmek istiyorsanız ya da hafif bir mayoya sahip olmak istiyorsanız slip tarzda şortlu mayoları seçin. Sudan çıkarken hissettiğiniz ağırlığı bile fark etmeyeceksiniz.

  • Esnek Havuz Modeli: Çok hoşunuza gidecek pastel renklerde üretilen esnek bayan şortlu mayo modelleri var. Sırt kısımlarında genelde mayonun bütünde olmayan bir renk tercih edilir. Mayonuz morsa sırt kısmındaki askılar koyu pembe renkte olabilir. Havuzda yüzmek denize nazaran daha zordur bu yüzden daha esnek yapıda mayo almanız gerek.

Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :
Bu yazıdan para kazanabilirsin

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica