Bikini Modelleri Püsküllü

Bikini Modelleri Püsküllü
Bikini Modelleri Püsküllü

Hareketli modellerle yaza merhaba deme zamanı…

Yaz aylarının vazgeçilmezi olan hareketli pop müzikleridir. Hep beraber arkadaşlarınızla müzik eşliğinde eğlenmek dans etmek çok güzeldir. Hele ki sevdiğiniz şarkıcılar geldiyse onlara eşlik edersiniz ve bazı sevdiğimiz ünlüler dj’lik yapmaya geldilerse hoş vakit geçirmek paha biçilemez olur. Gerçi para verip girdiğimiz yerler sevdiğimiz şarkıcıları dinlediğimiz zamanlar vardır onları saymayalım.

Hem bikini altı hem bikini üstü püsküllü modellerden olursa dans için oldukça uygun bir ortam sağlamış oluruz. Yoruduğunuz zaman arkadaşlarınızla ya da ailenizle dondurma ,meyve suyu içer anın tadını çıkartırsınız.

Bu konu hakkında diğer ayrıntılar için bu linkten faydalanabilirsiniz.

Püsküllü bikini modelleri bu yaz fazlaca karşımıza çıkacak modeller arasında yer alacak. Genelde püsküllü modellerde straptez,askılı ve boyun bağlamalı olarak karşımıza çıkar. Bana göre bikini modellerinde her ikisinde de olsa ve uzun bir şekilde olsa daha eğlenceli olurdu. Dans ederken güzel gözükür.

Vücut tipine göre bikini seçimlerine bakacak olursak püsküllü bikini modellerini zayıf insanlara öneririm. Vücut tipi olarak büyük göğüslü insanlara püskül daha da büyük göstereceği için güzel bir görüntü olmayacaktır. Küçük göğüslü kadınlar için daha uygun olan bu model daha hoş bir görüntü sağlar ve daha güzel hissedersiniz. Zayıf insanların da bu modeli tercih edeceği gibi renk olarak ta açık renk tercih edilirse eğer daha dolgun gösterir ve daha güzel hissedersiniz.

Püsküllü bikini modellerini evde kendinizde yapabilirsiniz eskimiş kullanmadığınız bir tişörtü makasla tek tek belli aralıklarla keserek kendi püskülünüzü kendiniz yapabilir istediğiniz boyutlarda ve sıklıklarda yapabilirsiniz. Beklide kot kumaşlarla deniyebilirsiniz plaj kenarında otururken ya da şenzlongta uzanırken kendi yaptığınız püsküllü bikini modelinin keyfini çıkartabilirsiniz. Öz cekim yapıp sosyal medyaya attığınızda püskülleri hem kendi emeğiniz hemde güzel gözüken görüntü ile mutlu olabilirsiniz.

Kendinizi mutlu etmek çok kolaydır ve bu sizin elinizdedir kullanmadığınız bir kumaşı püskül haline getirip giyebilirsiniz bikini alamıyorsanız üzülmeyin kendiniz yapın. Arkadaşlarınıza da hediye olarak bikini yapabilirsiniz bu şekilde karşı tarafı da sevindirir mutlu olursunuz mutluluk paylaştıkça çoğalır sonuçta.Renk renk bikiniler yapar hergün bir başka bikini giyersiniz yaz boyunca hep aynı bikiniyi giymemiş olursunuz. Hem daha ekonomik olur hemde giyeceğiniz bikini çeşidinin sayısını arttırmış olursunuz.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica