Boynerle Cıvıl Cıvıl Bir Yaz Geçirin, Tasarımıyla Ün Yapmış Mayo Modelleri

Boynerle Cıvıl Cıvıl Bir Yaz Geçirin, Tasarımıyla Ün Yapmış Mayo Modelleri
Boynerle Cıvıl Cıvıl Bir Yaz Geçirin, Tasarımıyla Ün Yapmış Mayo Modelleri

Boyner markasını hemen hemen çoğu insan duymuştur. Farklı alanlarda ürettiği ürünlerle karşımıza çıkar. Mayo almayı düşünüyorsanız Boyner bu alanda da gayet iyi işler ortaya koymakta. Eğlenceli ve rengarenk Boyner mayo modelleri üretilmektedir. Özellikle genç hedef kitleye hitap eden modeller gençlerin enerjik ve renkli karakterini yansıtmaktadır. Sahilde yürürken Boyner’in ürünleriyle kendinizi podyumda yürüyor gibi hissedebilirsiniz. Erkek hedef kitleye de hitap eden ürünler üreten Boyner satın alma esnasında kolay karar vermenizi sağlar. Hedef kitlesini iyi tanıdığını birkaç ürününe göz atarak anlayabiliriz.

Bu yaz sadece güneş içinizi ısıtmayacak gibi görünüyor. Boyner mayo modelleri her bütçeye uygun olması açısından kendi farkını ortaya koymaktadır. Çocuklarınızı da alıp ailecek tatil alışverişinizi tamamlayabileceğiniz birçok model mevcuttur. Özellikle çocuklar için ürettiği mayo modellerini çok sevecekseniz. Kumaşları çocuk tenine özel hassasiyette üretilmiştir ve anti alerjiktir. Denizde veya havuzda ailecek fazla zaman geçiriyorsanız çocuğunuza mayo alırken dikkat etmeniz gereken ayrıntılardan biri kumaş kalitesidir. Büyüklerin mayo kumaşları ile çocukların mayo kumaşları aynı olmamalıdır. Çocuklar fazla haraketlidir ve genelde kendilerini korumak için gözetilmeye ihtiyaç duyarlar. Boyner çocuk mayolarını üretirken tüm bu etkenleri göz önünde bulundurur. Çocukların mayoları büyüklere nazaran daha çabuk yıprandığı ve solduğu için bu konuda daha özgün kumaşlarla tasarlanan mayolar alınmalıdır. Mayoları yıpranan çocuklarda güneş tene daha çok zarar verebilir. Rengi solan mayoları çocuğunuzu boyadan etkilenmesine ve rahatsızlanmasına neden olabilir.

Tasarımıyla Ün Yapmış Mayo Modelleri:

  • Limon mayo modeli: Kız çocuklarınızın denize alışmasını sağlayacak çok şirin ve profesyonel duran mayo modelidir. Düz renktir etrafından sarı geometrik çizgileri vardır. Çocuğunuzun denizi sevmesi ve ardından yüzmeye merak salması onun denizde geçireceği zamanı arttırır. Limon mayo modeli ile uzun süre suda kalan çocuklarınız için endişelenmenize gerek kalmaz. Geleceğin yüzücüsü yetişiyor olabilir, bırakın çocuğunuz özgürce denizin tadını çıkarsın.
  • Boyner elbise tarzı mayo modeli: Boyner’in ürettiği elbiseleri sevmeyen yoktur. Giydiğinizde birden kendinizi tüm kameraların size döndüğü bir törende gibi hissedersiniz. Bu konudaki uzmanlığını mayo modellerine kusursuz bir şekilde yansıtan Boyner firması kadınların yüzünü güldürdü.

Boyner mayo modelleri üretirken çocuklarınızı korumaya ve rahat hissettirmeye yönelik çalışmaları sonucunda reyonlarına ürünlerini yerleştirmektedir.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica