Bu Yaz Göbeğinizle Barışık Bir Şekilde Tatil Yapın

Bu Yaz Göbeğinizle Barışık Bir Şekilde Tatil Yapın

/
/
357 görüntüleme

Yaz mevsimi yaklaştıkça pek çok kadını kilo verme telaşı sarmaktadır. Kış aylarında bol bol yediğimiz gıdaların acısı ne yazık ki yaz aylarında meydana çıkıyor. Göbekli bir vücut ile plajlarda boy göstermeyi kimse istemez. Kilo verme çabalarınız sonuç vermiyor ve zaman git gide daralıyor ise paniklemenize gerek yok. Göbeğinizi yok edemiyorsanız, saklayabilirsiniz. Göbek saklama pek çok kadının tecrübeli olduğu bir konudur. Söz konusu mayolar olduğunda göbek saklama biraz zorlayıcı olsa da, göbekliler için mayo modelleri kurtarıcı olabilmektedir. Aceleyle kilo vermek için sağlıklı ve sağlıksız bin bir çeşit yöntem denemek yerine, doğru mayo modelleri ile sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Sizi Daha İnce Gösterecek Mayo Modelleri

Fazla kilolar hem sağlık hem de estetik açısından olumsuz etkilere sahiptir. Hızlı bir şekilde verilen kilolar maalesef fazlasıyla geri alınmaktadır. Sadece yaz mevsimi için hızlıca kilo vermek yerine bu süreci daha uzun bir zamana yaymayı deneyebilirsiniz. Yaz mevsimini de vücudunuza göre bir mayo seçerek rahat bir şekilde geçirmeniz mümkündür. Göbeğinizi gizlemek için satın alacağınız mayoların karın kısımları drapeli veya desenli olmalıdır. Düz bir mayo ile göbeğiniz daha belirgin duracaktır. Drape ve desenler ile fazla kilolarınız tamamen ortadan kalkmasa da büyük oranda gizlenir.

Göbekliler için mayo modellerinde derin dekolteli modelleri de tercih edebilirsiniz. Dikkatleri göbeğinizden başka noktalara kaydırmalısınız. Derin v yaka mayolar ile vücudunuzun üst kısımlarına dikkat çekebilirsiniz. Böylece göbeğiniz çok fazla fark edilmeyecektir. Tankini mayo modelleri de göbeğini gizlemek isteyen kadınların tercihleri arasındadır.

Renk seçiminde elbette ki koyu tonların tercih edilmesi gereklidir. Açık tonlarda vücut hatları daha çok göze çarpar. Siyah renkli mayolar en ideal mayolar olacaktır. Siyah renk hem vücut hatlarınızı gizler hem de daha zayıf gözükmenizi sağlar. Renklerden vazgeçemeyenler de sevmedikleri bir rengi giymek zorunda değil. Seçtiğiniz renk ne olursa olsun koyu tonlarını tercih etmelisiniz. Koyu tonlarda göbekliler için mayo modelleri ile göbeğinizi oldukça gizlemiş olacaksınız. Dış görünüş problemini bu şekilde çözüme kavuşturduktan sonra ise geriye tatilinizi büyük bir keyif ile geçirmek kalıyor.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Tarafsız Bilginin Merkezi