Bu Yaz Hangi Renk Mayo Giymeliyim?

Bu Yaz Hangi Renk Mayo Giymeliyim?
Bu Yaz Hangi Renk Mayo Giymeliyim?

Yazın sahilde temiz bir havada, yeşilliklerin olduğu hoş bir yerde beyaz mayo modeli ile tatil yapmak huzur bulmanızı sağlayacaktır. “Mayo modelleri nasıl trend oluyor? Çok fazla insanın tercih ettiği modeller mi yoksa yaratıcı modeller mi?” diye düşünüyorsanız öncelikli olarak yaratıcı modeller. Üretici firmalar bünyesinde kaliteli, işinde tecrübeli tasarımcılar barındırıyor ve biz de onlar sayesinde yaratıcı ve şık görünen mayo modellerinden satın alabiliyoruz. Asla tek düzeyliğe kaçmadan her çeşidi ayrı bir detay olan mayo modelleri var. Bir çoğumuz tercihleri açısından farklı görüşlere sahiptir. Bu yüzden üretilen modeller size pek çok alternatif sunacaktır.

Güzel Bir Tatilde Beyazın Vereceği Huzuru Hissedin

Beyazı ve siyahı tasarımcılar renk olarak adlandırmasa da beyaz huzur demek. Masumiyetin ve içinizdeki çocuğun rengini tatile giderken yanınıza almalısınız. Beyaz rengi aslında sadece sahillerde tercih edebileceğiniz bir renk değil.

·  Özel bir yemeğe çıkarken, yıl sonu balosunda ya da en güzel anılarınızın oluştuğu düğün gününde beyazı tercih edebilirsiniz. Beyaz, yeni başlangıçların ve mutluluğun rengidir. Bu sezon Beyaz mayo modeli tercih edip üst kısmına da göze çarpan işlemelerin olduğu bir bikini alabilirsiniz.

· Zayıf bir vücuda sahipseniz renklerin gücünden yararlanıp beyaz renkli modellere bakmalısınız. Dantelli ve salaş modeller vücudunuzun daha kalıplı görünmesine yardımcı olur. Eğer aplikeli mayolar seviyorsanız aplikelerin mayo üzerinde daha büyük ve pot duranını tercih edin. Örgü modellerden hoşlanan biriyseniz mayokini tasarımları arasında seçim yapınız. Kız arkadaşlarınızla gittiğiniz yaz alışverişi sırasında mayo seçimi gerçekten kafa karıştırıcı olabiliyor. Herkes farklı tavsiyelerde bulunur ve her bir arkadaşınız farklı zevke sahiptir. Size objektif bakıp kendi zevklerini işin içine katmadan yorum yapan az sayıda insan vardır. Bu durum sizin kafanızı karıştırabilir. Bu yüzden vücudunuzu iyi tanıyın ve kendinize objektif olun. Çünkü satın aldığınız ürün, kendinizi ne kadar iyi tanıyorsanız ve bunun sonucunda bir alışveriş yapıyorsanız sizi o kadar şık ve güzel gösterecektir.Beyaz mayo modellerine bakarken araya serpiştirilmiş ince tasarımlar aldığınız üründe göze çarpacaktır.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica