Bu Yaz Sandalet Modelleri Parmak Arası Modasını Başlatacak

Bu Yaz Sandalet Modelleri Parmak Arası Modasını Başlatacak

/
/
2 görüntüleme

Moda sektöründe yıllarca ihmal edilmiş ya da belli kalıplara mahkûm edilmiş parmak arası terlikler artık yeniden gündeme geliyor. Sandalet modelleri parmak arası tarzını pek kullanmıyordu. Bu modeller daha çok kumsalda ve havuz gibi alanlarda kullanılıyordu ve pek bir itibarı yoktu. Ancak artık durumlar değişti ve parmak arası terlikler vitrinlerde satışa sunuluyor. Hem de diğer modellerle yarışırcasına göz alıyor.

Eğer ayaklarınıza güveniyorsanız, ya da şıklığınızda ayaklarınız ve rahatlığınız öne çıkıyorsa kesinlikle sandalet modelleri parmak arası bir tanesini denemelisiniz. Çünkü bu modellerde eskisi gibi basit ve özensiz çizgiler artık yok. Bunu yeni düşünen tasarımcılardan ileriki sezonlarda çok daha fazla çeşit bekliyoruz. Ancak hali hazırdaki modeller ve tasarımlar bile çok güzel. 

Değişen Yeni Parmak Arası Terlikler

İlk olarak yaz ayları için bu modelleri tercih edebilirsiniz. Yazın sıcağında bir de topuklularla ayaklarınızı yormak istemiyorsanız tam aradığınız çözümü parmak arası terliklerle bulacaksınız. Üstelik ofis içinde çalışıyorsanız ya da resmi giyinmeniz gerekiyorsa bile bu ihtiyacınıza göre bir parmak arası modeli bulacaksınız.

Ya da düğün gibi bir davete gidiyorsanız şık bir abiyenin ya da elbisenin altına güzel bir parmak arası giyebilirsiniz. Hatta taş süslemeleriyle bu terlikler size daha da güzellik katacaklar. Ya da biraz daha kalın bir parmak arası sandalet seçebilirsiniz. Hatta çiçek gibi süslemeleri olan bir tanesini vintage modası için kullanabilirsiniz. Çiçekli parmak arası sandaleti, hasır bir şapka ve çiçekli bir vintage elbise ile çok güzel kombin yapabilirsiniz. Ya da şık dantelli bir abiye ya da elbisenin altına taş süslemeleriyle şık bir parmak arası sandalet deneyebilirsiniz. Hatta siyah üzerine taş işli bir modeli halhal ile deneyin çok farklı olacağını göreceksiniz.

Sandalet modelleri parmak arası fiyatları da bütçenize iyi gelecek. Yeni sezon parmak arası modelleri 20 liradan başlayan fiyatlara bulabilirsiniz. Bu modellerin genelde deniz veya havuz için tasarlandığını unutmayın. Ancak günlük kullanım için 40 – 70 lira arasında çok güzel modeller bulabilirsiniz. Özel bir davet içinse ortalama 120 liraya şık bir model sizlerin olabilir.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Tarafsız Bilginin Merkezi