Bu Yaz Sandalet Modelleri Ucuz ve Göz Alıcı Olacak

Bu Yaz Sandalet Modelleri Ucuz ve Göz Alıcı Olacak

/
/
141 görüntüleme

Çoğu kişinin sadece tatilde ya da kumsalda giymeyi tercih ettiği sandaletler bu yaz çok iddialı gelecek. Özellikle sandalet modelleri ucuz olması ve farklı tasarımlarla kendilerini kabul ettirecekler gibi duruyor.

Eskiden sandaletler pek itibar görmezdi. Hatta sadece belli yaş üstündekiler sandaleti tercih ederdi. Bu yüzden de zihinlere bu şekilde yerleşmiş ve enişte, teyze gibi akrabalarla ve belli kalıplarla yerleşmişti. Atletli ve pijamalı mangalın başında duran kişi ya da çorapla sandalet giyen kişi gibi farklı mizah tiplemeleri bile hem aklımıza hem de dilimize yerleşmişti. Ancak artık bu durum değişecek gibi duruyor. Sandalet modelleri ucuz ve şık tasarımlarla yeniden görücüye çıkıyor.

Artık zihninizdeki sandalet imajını yeniden düzenlemeniz gerekecek. İlk olarak çalışan kadınların bile topukludan yorulduklarında rahatça giyebileceği şık modeller var. Bunları çantanızda ya da dolabınızda taşıyacaksınız. Ya da hafta sonu gezmelerinde, piknikte hatta alışverişte bile bu sandalet modellerini kullanacaksınız. Zaten uzun süren alışveriş koşturmacasında ayaklarınıza gereken rahatlığı sağlamazsanız alışveriş keyfiniz yarıda bölünür. Kaldı ki sadece erkeklerin değil hemen herkesin rahatlıkla giyeceği sandalet modelleri artık vintage, sokak modası ya da salaş tarzlar için oldukça şık kombinler sunuyor.

Farkı ve Fiyatıyla Sandaletler

Bu kombin tercihleri dışında zarafetinizi sergilemek için kullanabileceğiniz modelleri ya da sadece rahat olsun diyeceğiniz modelleri de bulacaksınız. Üstelik sandalet modelleri ucuz fiyatlardan satışa sunuluyor. Mesela plajda ya da havuz kenarında giymek için yaklaşık 20 liraya bir model bulabilirsiniz. Ya da erkekler için deri kaplama ve rahat bir trekking için yaklaşık 50 liraya bir sandalet bulabilirsiniz. Düğün sezonu yaklaşıyor. Dolayısıyla düğün, nişan gibi özel davetler için şık bir ayakkabı seçebilirsiniz ya da aynı şıklığı bir sandalet modeliyle yaşayabilirsiniz. Bunun için ortalama 400 lira vereceğiniz bir sandalet modelini aynı fiyattaki topukludan daha çok seveceksiniz. Sonuçta ayağınız rahat da edecek ve şıklığınızdan da bir şey eksilmeyecek. Ancak çok daha abartmak isterseniz tanınmış markaların 1000 liraya varan fiyatlarını bulabilirsiniz. Yine de ayak ve cüzdan sizin bizden söylemesi.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Tarafsız Bilginin Merkezi