Denenmiş ve Garanti Seks Tavsiyeleri

Denenmiş ve Garanti Seks Tavsiyeleri
Denenmiş ve Garanti Seks Tavsiyeleri

Cinsel hayat, ilişkilerin ilerleyişini olumlu veya olumsuz anlamda ciddi anlamda etkileyebiliyor. İlişkinizin olumsuz etkilenmesi yerine olumlu bir şekilde ilerlemesini istiyorsanız eğer garantili hamleler yapmalısınız. Sonunun ne olacağını bilmeden, bir anda yapılan hamleler de işe yarayabilir fakat garantili yöntemlerle işe başlamak daha doğru olur. En azından sonunun da olumlu olacağı bilinir. Cinsel birlikteliklerde hali hazırda var olan kuralları bir yıkın! Farklı faaliyetler yapın fakat sonunun da nasıl olacağını bilin.

Denenmiş seks tavsiyeleri

Hayatın her aşamasında olduğu gibi sekste de düzenli bir ortam çok önemlidir. Yatak odanızı düzenli tutun ve fazlalıklardan kurtulun. Ortama koyacağınız birkaç hoş kokulu mum güzel bir atmosfer yaratacaktır. Seks esnasında arka planda bir müzik, seksin ritmini ve heyecanını etkileyecektir. Aynı zamanda başkaları tarafından istenmeyen sesler de duyulmamış olacak. Birlikte olduğunuz bir gün tamamen çıplak kalın, bu daha çok yakınlaşmanızı sağlayacak. İç çamaşırı alışverişine giderken erkek arkadaşınızı da ikna edin. Muhtemelen çekinecektir fakat heyecanlanacaktır da. Daha önce denemediyseniz bir striptiz Show hiç de fena olmayacaktır. Meyve aromalı fanteziler de ilişkiye yeni bir heyecan katacaktır şüphesiz. Kadınların bu alandaki çekimserliğinden dolayı bu tarz şeyler pek denenmese de deneyenler tarafından onay almış bir fantezi kendisi.

İlişkiye elde tutmak için sadece seks anında mutlu olmak yeter mi?

Tabii ki de yetmez. Seks sadece ilişkiyi iyi bir boyuta taşıyabilir. Öncelikle ilişkide saygı, sevgi, güven, dürüstlük gibi bağların kurulması lazım ki seks ile birlikte de her şey daha güzel olsun. Sadece cinsel hayatta iyi olan insanların arasında otomatik olarak bir duygusal bağ oluşma durumu söz konusu değildir. Aralarında duygusal bağları olan insanların seks hayatı iyi olur. Bu durum tam olarak da böyledir. İlişkinizi elinizde tutmak istiyorsanız öncelikle var olan problemlerinizi çözmeye yönelmelisiniz. Bu şekilde her şey daha iyi olur.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica