Elbise Mayo Modeli, Bayan Mayo Modelleri

Elbise Mayo Modeli, Bayan Mayo Modelleri
Elbise Mayo Modeli, Bayan Mayo Modelleri

Yaz Tatilinizde Parlayan Yıldız Olmak İçin Doğru Mayoyu Seçmeniz Yeterli!
Kadınlar için, azalan kıyafet parçaları sebebiyle özellikle yaz aylarında “fit” görünme durumu oldukça önemli bir paydayı kaplıyor. Verebileceğim en iyi tavsiye, sporunuzu aksatmamanız yaz/kış istikrarla devam ediyor olmanız. Diyelim ki bir takım sorunlar oldu ve spora tam olarak odaklanamadınız (ki hiçbir şey bahane olarak kabul edilemez unutmayın…) o halde bir son dakika çözümü olarak vücudunuz için en doğru ve uygun mayoyu seçmek boynunuzun borcu olacak… Bir de üstüne tatil rezervasyonunuzun tarihine kadar yediklerinizi biraz düzene sokup, kendinizi de biraz silkeleyip sporunuza odaklanırsanız istediğiniz görünümü elde edebileceksiniz.

Elbise Mayo Modeli

Evde, hiçbir alete ihtiyaç duymadan sadece taytınız ve rahat bir spor üstünüzle, yapabileceğiniz yüzlerce hareket var. Kalça bölgesi için, karın ve bel bölgesi için, sırt bölgesi için, bacak bölgesi için, kol bölgesi için envaiçeşit video bulabilirsiniz. Kısacası istediğiniz takdirde her şey ama her şey mümkün. Gerekli olan inanç gücünüzü güzelce toplayın ve işe koyulmaya başlayın! Kendi başınıza bulabileceğiniz çözümler haricinde, doğru mayoyu seçerek bu işe son noktayı koyabilirsiniz. Örneğin elbise mayo modelleri Penti’de bu sene en çok rastlayacağınız modellerden. Gelin öncelikle nasıl bir mayo seçmeliyiz konusunu masaya yatıralım…

Mayo Seçiminde Önemli Hususlar

Desen

Eğer mayo satın almak istiyorsanız mutlaka büyük karmaşık ve çok fazla renk içeren modellerden uzak durun. Bu desenler sizi olduğunuzdan daha kilolu göstermeye çok meyillidir. Ama “ben desenden vazgeçemem sadelik bana göre değil” diyorsanız düz bir fon üzerine tek ve karmaşık olmayan bir desen sizin için oldukça uygun olabilir. Eğer bikini almak istiyorsanız daha çok geri plana atmak istediğiniz bölgede düz ve koyu renkleri tercih ederseniz işlem tamam!

Çizgililer

En korkunç ve temkinli yaklaşmanız gerekenlerden biri de çizgili modeller olacak… Enine kalın veya ince çizgiler sizi olduğunuzdan çok daha iri yapılı gibi gösterir. Dikine çizgilere sahip mayolari ise daha ince,uzun zarif bir görünüme sahip olmanızı sağlar.

Renkler

Mayo tercihlerinizde çok açık renklere kaçmamanızı tavsiye ederim. Açık renkler, formunuzu açık etmeye çok müsait parçalardır. Bikinilerde ise alt veya üst hangisine dikkat çekmek istiyorsanız onu daha renkli, yok etmek istediğiniz kısmı ise daha koyu tonda tercih ederseniz sorun hallolacaktır.
Bu klasik bilgilerin haricinde model olarak da etekli veya şortlu yada elbise mayo modellerine Penti’ ulaşabilirsiniz. Böylece gizlemek istediğiniz bölgeler daha profesyonelce yokedilmiş olacak.
Renkler ve desenler bir illüzyondur bunu unutmayın. İstediğiniz görünüme en yakın olanı bu tavsiyelere uygun şekilde alışveriş yaparak elde edebilirsiniz. Bir başka alternatif olarak da elbise mayo modellerine Penti’den bakmayı unutmayın…


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica