Erkekler hangi mesajlardan hoşlanmıyor?

Erkekler hangi mesajlardan hoşlanmıyor?
Erkekler hangi mesajlardan hoşlanmıyor?

Erkeklerin yapısının kadınlardan çok daha farklı olduğunu bilin. Şunu da bilin; erkekler ve kadınlar aynı gezegenlerden değil. Onların kuralları, ilgi alanları, istekleri, sevdikleri, sevmedikleri sizin gezegeninizde olduğu gibi değil. Onlar çok çabuk sıkılabilen varlıklar ve biraz üstlerine giderseniz elinizden kaçırmanız an meselesi. Sıkmayın kızlar! Erkekleri sıkmayın! Onların kitabında şu kural da çok tutar; Kaçan kovalanır. Kaçan taraf o olmasın, siz olun. Bırakın kovalasın. Erkekler uğraşarak elde ettikleri şeylerden kolay kolay vazgeçemezler. Bu sebepten dolayı kolay kadın olmayın, zor kadın olun ama bunu da abartmayın.

Erkekler hangi mesajlardan hoşlanmıyor?

Özellikle ilişkiye yeni başlayan çiftler, sürekli mesajlaşmak, konuşmak isterler. Bu durumda daha çok heyecanlı olan taraf ise kadın olur ve attığı hatalı mesajlarla erkeği kendinden uzaklaştırma ihtimali de yüksek olur. Yeni ilişkiye başlayan kadınlarda en sık görünen mesaj “seni özledim” mesajıdır. Daha yanından on dakika önce ayrıldıkları sevgililerine böyle bir mesaj atarlarsa, pek de çekici bir tarafları kalmaz. Mesajlaşma esnasında ona sanki bir çocukmuş gibi davranarak hiç de doğru bir şey yapmış olmazsınız. Siz onun annesi değil, sevgilisisiniz unutmayın. Ona mesaj attığınız zaman cevap alamadığınız takdirde ikinci bir mesaj daha atmayın. Kaçan kovalanır kurallarını unutmayın. Sizinle bir yere gitmek için size bir mesaj tarsa, çok isteseniz dahi “evet, çok isterim” tarzı mesajlar yerine ortalama bir mesaj atın derim “olabilir” gibi. Mesajlaşma esnasında cevap vermeyi keserse asla “orda mısın?” yazmayın, emin olun ki orda olmama hissi geliyor kendilerine. Son olarak da aşırı emoji kullanımından kaçının, bu emojiler kadınların hoşuna gidiyor fakat erkekler bunun da abartısından hoşlanmıyor.

Erkek arkadaşımla sürekli mesajlaşmak istiyorum, böyle yaparsam benden uzaklaşır mı?

Erkeklerin sıkıntıya, baskıya gelemediğini biliyoruz. Bu durumu da göz önünde bulundurarak aşırı mesajlaşma isteğinizi biraz dizginlemeye bakın ve kendinizi başka şeylere verin. Onu hayatınızın merkezi yapmayın, siz daha önemlisiniz.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica