Ev Dekorasyonu İçin Aksesuar Seçimi Nasıl Olmalı?

Ev Dekorasyonu İçin Aksesuar Seçimi Nasıl Olmalı?
Ev Dekorasyonu İçin Aksesuar Seçimi Nasıl Olmalı?

Ev bizler için en önemli yaşam alanı olduğu için misafirlerinize onu en kullanışlı ve en şık şekilde sergilemek isteriz. Bir kadının doğasında süs ve dekorasyon vardır ve hünerlerini evinde uygulamak için tüm çabayı gösterir.

Bu konu hakkında diğer ayrıntılar için bu linkten faydalanabilirsiniz.

Ev Dekorasyonu Neden Önemlidir?

Evde dekorasyon salon ve banyoda başlar. Salon ve banyo daha göz önünde olan alanlar olduğu için önceliği buralara veririz. Güzel görünen ev huzur ve mutluluk verir. Dekorasyonun başlangıcı elbet de mobilyalar fakat tek başına yetersiz görünebilir. Bunun için aksesuar kullanmak destekleyici bir seçim olur. Estetik ve tarz sahibi evler için doğadan ilham alınarak kullanılan aksesuarlar misafirleriniz için göz kamaştırıcı olacaktır.

 Doğa Bitmeyen Bir İlham Kaynağıdır

Yapay süslerin yanı sıra bu sene el işlemeleri ve doğayla bütünleşmiş dekoratif parçalar ön plana çıkıyor. Baykuş, maymun, geyik, at gibi hayvanlar evlerimize kadar gelmiş durumdalar. El işlemeleri, küçük heykelcikler odanıza ahenk katacaktır.

Vazolar

Eviniz çiçek açsın istiyorsanız masif vazolar duvar rafları ve mutfak için çok şık bir seçim olacaktır. Bu sene bambu vazolar da aksesuar modasını yakalayan zarif parçalar arasında yer alıyor.

Dekoratif Duvar Rafları

Renkli mutfak sevenler için yeşil ve sarı duvar rafları sıcak bir hava yaratıyor. Salonlarda ise beyaz ya da masif raflar kitap ve ansiklopedilerle teşhir edilebiliyor. Aynı zamanda küçük biblo ve model arabalar ilave ederek daha renkli bir ortam yaratılabilir.

Evde Antika Havası

Eski çağlardan esinlenerek tasarlanan kırlent, yastık yüzleri modern ve gelenekçi yapının birleşimiyle evlerde yeni bir moda anlayışı getiriyor. Yastıklarda kullanılan hayvan figürleri ve el işlemeleri özgün çizgileriyle estetikliği yakalayacaktır.Eskitme, masif ya da bambu küçük iskemle ve sandalyelerle eski dönemlerin havasını evinizde estirebilirsiniz.

Karikatürize saatler de küçük sehpalar da uyumu yakalamış parçalardır. Tercih etmeyenler için ise masa saatleri ya da antika duvar saatleri mobilya ile uyumlu renkte seçilip kullanılabilir.

Mutfak Kadının Sanat Eseridir

Pembe ve beyaz ufak çatı figürleri mutfaklarda göz kamaştırıyor. Duvarlarda kullanabileceğimiz bu parçalara baharat takımlarını yerleştirebiliriz. Mutfaklarda cam kenarlarını süsleyen saksılıklar beyaz ve mavi tonları bitkinin ön plana çıkmasını sağlayacaktır.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica