Farklı Yapısıyla Rahatlık Sunan Yüksek Bel Bikiniler

Farklı Yapısıyla Rahatlık Sunan Yüksek Bel Bikiniler

/
/
115 görüntüleme

1960’li yılların modası olan Yüksek Belli Bikini Modelleri günümüzde de tercih edilmeye devam ediyor. Oldukça model ve renk seçeneğine sahip olan yüksek belli modeller, küçük bedenli bayanlar tarafından tercih edildiği gibi büyük beden bayanlar tarafından da son derece tercihe ediliyor. Vermiş olduğu rahatlık hissiyle havuzda veya denizde kullanılabilen bu modeller, çok rahat hissetmenizi sağlayacak.

Özellikle su sporları yapan bayanlar tarafından tercih edilen yüksek belli modeller göbeği tamamen kavrama özelliğinden ötürü su kazalarına da imkan vermiyor. Ayrıca göbek ve bel bölgesinde sorunu ve fazlalığı olan bayanların fazlalıklarını kamufle etme özelliği ayrı bir rahatlık sunuyor.

Toparlayıcı Etkisini Çok Seviyoruz

Yaz denince akla gelen ilk şey olan bikini; birbirinden şık ve kaliteli modellerle sahilde güneşin tadını çıkarmak isteyen hanımlar için giyim konforu sunuyor. Özellikle canlı renkleri ile dikkat çeken Yüksek Belli Bikini Modelleri karın ve bel bölgesini daha ince gösteriyor. Bu modeli hareketlendirmek adına kullanılan ip detayları bikini altına modern bir hava katıyor. Pin Up stili olan bu model; düz, desenli, çizgili, çift kumaş ve neopren modelleri ile oldukça tercih ediliyor.

Sahillerde nostaljik rüzgarlar estiren yüksek beller, 1960’lı yılların öne çıkan modelleri arasındadır. Özellikle göbek kısmında fazlalığı olan bayanlar için ideal bir seçimdir. Yüksek belli bikinilerle karnınızı kamufle ederken aynı zamanda modanın retro akımına da rahatlıkla uyum sağlayabilirsiniz.

Karın ve bel bölgesinde oluşan fazlalıklardan dolayı canı sıkkın olan bayanların tercih etmesi gereken model tam olarak bu. Yüksek belli modeller fazlalıkları toparlamanın yanı sıra bacakları daha ince uzun gösterme özelliğine de sahip. Her sezon hakimiyetine devam eden bu model retro havasıyla en hit bikini modelleri arasında olmaya devam ediyor.

Özellikle eski filmlerde görmüş olduğumuz Yüksek Belli Bikini Modelleri sadece beyaz perde kalmayarak her sezon plajlarda bayanlara göz kırpmaya devam ediyor. Her sezon popülaritesi gittikçe artan bu model, vitrinlerde de çoktan yerini almış durumda. Kum saati vücut tipini yakalamak isteyenler için güzel bir seçenek olan yüksel bel bikiniler, alt ve süt bedeni arasında orantı farkı bulunan bayanların uzak durması gereken bir modeldir.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Tarafsız Bilginin Merkezi