Fenerbahçe Ev Terlik Modelleri FENERİUM

Fenerbahçe Ev Terlik Modelleri FENERİUM

/
/
114 görüntüleme

Lisanslı Fenerbahçe ev terlik modellerine ulaşabilmek üzere takımın orijinal ürünlerinin satışını yapmakta oloan Fenerium mağazasından faydalanmanız gerekmektedir. Fenerbahçe renkleri, logosu ve desenine sahip olan ev terlik modelleri hemen hemen her terlik mağazasında karşınıza çıkacaktır. İkonik bir futbol takımı olan Fenerbahçe’nin orijinal ürünleri ise sadece takımın özel mağazasında satılabilir. Takımın esas mağazası dışında Fenerbahçe’nin lisanslı ürünlerini satmak isteyen terlik marka ve mağazalarının mutlaka telif hakkı alması gerekir. Fenerbahçe fanatiklerinin evlerinde takım sevdalarından vazgeçmeden rahat ve şık terlik modellerine sahip olabilmeleri için çeşitli terlik ve ayakkabı mağazaları bu tip ürünleri tasarlamaktadır. Lisanslı bir Fenerium terlik modeli piyasada 30-50 TL arasında fiyatlara satılmaktadır.

Fenerbahçe ev terlik modelleri hesaplı ve şık ürünlerdir. Fenerbahçe ev terlik modelleri internet üzerinden veya Fenerium mağazalarından satın alınabilirler. Satın alınan ürünün lisanlı olması ürünün bakımının yapılabilmesi, ürünün yenisi ile değitirilebilmesi ve en az 5 yıl garantisinin bulunması demektir. Fenerium mağazalarından alacağınız ürünler 5 yıl öncesinde deforme olurlarsa mağaza bu ürünü yenisi ile değiştirmektedir. Erkek tekstili üzerine çalışan Fenerium mağazalarında kadınların estetik zevklerine hitap edebilecek terlik  modellerini bulabilmeniz de mümkün olacaktır. Fenerium bünyesinde bulunan Fenerbahçe ev terlik modellerinin tümü farklı desenlere sahiptir. Fenerbahçe ürünleri özel tasarım için uygun olan ürünler değillerdir. Fenerium bünyesinde bulunan ürünlerin çoğu özel tasarım ürünler olarak nitelendirilmektedirler.

Fenerbahçe Ev Terlikleri Fiyatları

Fenerbahçe ev terlik modelleri fiyatları 30-50 TL arasında farklılık göstermektedir. Ürünün yapımı sırasında kullanılmış olan kumaşların yapısı ve ürün üzerinde bulunan detayların tümü ürünün fiyatlandırılması konusunda etkilidir. Fenerbahçe logolu, desenli ve renklerine sahip ürün modelleri kalitesi ve fiyatları arasında sıkı bir ilişki bulunur. Bu gibi takım ev terliği modellerinde kalite arttıkça ürün fiyatı yükselecektir. Çeşitli markalar tarafından hazırlanan Fenerbahçe ev terlik modelleri de aynı şekilde üzerlerinde bulunan detaylara ve yapımları sırasında kullanılan malzemelerin kalitesine göre fiyatlandırılırlar. Fenerbahçe lisanslı ürünleri lisansız Fenerbahçe ürün çeşitleri ile kıyaslandıklarında çok daha pahalı fiyatlara satılmakta olan ürün tipleridirler.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Tarafsız Bilginin Merkezi