Fiziğe Göre Bikini Modelleri Kaça Ayrılır?

Fiziğe Göre Bikini Modelleri Kaça Ayrılır?

/
/
116 görüntüleme

Uzun araştırmalar sonucunda sizlere bu sorunun cevabını kabataslak verebilirdim fakat sanırım bu kadar düşünmeye gerek yok. Vücut şekilleri insandan insana farklılık gösteriyor. Tabi belirlenmiş bazı kadın vücut şekilleri bulunuyor. Hatta onlara armut, elma, kum saati gibi isimlerde takıldı. Fakat bu kadar genellemeye gerek olmadığını düşünüyorum. Fiziğe göre bikini modelleri seçiminizde zorlanabileceğiniz noktalar genellikle kilo ile alakalı olsa da bazı kadınların da aşırı zayıflıktan şikayetçi olduğunu unutmayın. Neye göre seçim yapacağınız, vücudunuzun kumsalda neresini geri, neresini ileri planda tutacağınıza karar vermekle başlayabilirsiniz. Vücut hatlarınızın tamamen gözler önünde olacağı bikiniler yazınızı gerçek bir yaza dönüştürecek nasılsa.

Herkese Göre Bir Bikini Muhakkak Var!

İster kilolu olun, isterseniz zayıf aslında bikini seçiminizde önemli olan da zaten bu değil. Fiziğe göre bikini modelleri tüm kadınların merak konusu olabilir ancak benim birbirinden bambaşka vücutlara sahip olan kadınlara tavsiyem kesinlikle sadece üzerinizde deneyerek size en uygun bikiniyi yakalamanız. Bunun için belki biraz uğraşmanız, yaz gelmeden ter atmanız gerekecek fakat aynaya baktığınızda gördüğünüz görüntü size tüm yanıtları verecektir. Beğenin ve kabine gidin. Teker teker denemeye başlayın. Hiç beklemediğiniz kesimler, derdinize derman olacaktır. Fakat illa birkaç tüyo istiyorsanız size birkaç tavsiyede bulunabilirim.

Fiziğe göre bikini modelleri aslında stilistlerin bikini tasarlarken düşündükleri konular arasında bulunuyor. Yani bir bikini çiftine baktığınızda aslında onun bir tip kadın şekline göre tasarlandığını da düşünebilirsiniz. Örneğin, göbek sorununuz varsa özellikle koyu tonlardaki yüksek bel altlıklar size yardımcı olacaktır. Göğüsleriniz küçük ise, içi dolgulu üsler sizi çok daha istediğiniz gibi gösterecektir. Bu ve bunun gibi pek çok genelleme mevcut. Ancak denemeden, kendi üzerinizde görmeden hiçbir genellemeye bakarak karar vermemelisiniz. O genellemelerde asla giymemelisiniz gibi yazılar okursunuz. Fiziğiniz ne olursa olsun, size göre de bir bikini mutlaka bulacaksınız. Yazın en güzel zamanlarında, denize kavuştuğunuz anlarda bikinilerinizle denizle bütünleşmeye ve serin sularda yüzmeye hazırsanız, bikinileriniz bu duruma dünden hazır sizleri bekliyor olacaktır.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Tarafsız Bilginin Merkezi