Forelli Sandaletlerin Diğer Sandalet Tiplerinden Farkı Nedir?

Forelli Sandaletlerin Diğer Sandalet Tiplerinden Farkı Nedir?

/
/
187 görüntüleme

Outlet kültürü, 2000 yılı sonrasında Türkiye’de yaygınlaşmıştır. Özel üretim, fazla, kullanılmayan ve eski sezon ayakkabıların satıldığı Forelli outletlerinde cüzdanınıza ve göz zevkinizze hitap edebilecek ayakkabı tiplerine ulaşabilmeniz mümkün olacaktır. Dünyanın en büyük ayakkabı üreticilerinden biri olarak bilinen FORELLİ markası, 1995 yılında en iyi ayakkabı üreticisi ünvanını almıştır. Ürettiği ayakkabılar genellikle sandalet ve terlik şeklindedir. Çıtçıt sistemi ile kolay bir kullanım imkanı sunan Forelli ayakkabıların outlet fiyatları 50-100 TL arasında farklılık gösterirken markanın mağazalarında bulunan terlik modellerinin fiyatları 150-200 TL arasında farklılık göstermektedir. Markanın ürettiği sandalet terlik modelleri genellikle deri ve suni deri kullanılarak üretilirler. Forelli terlik modelleri outlet mağazalarında sezonları dışında da satılmaktadır

Forelli Terlik Modelleri OUTLET

Forelli terlik modelleri 5 yıllık garantiye sahiptirler. 5 yıl içerisinde Forelli terlik modelinizde herhangi bir deformasyon meydana gelmesi durumunda terliğinizi ilgili Forelli mağazasına götürerek yenisi ile kısa süre içerisinde değiştirebilirsiniz. Forelli ürünlerinin tümü üretim tarihlerine göre isimlendirilmiştir. Türkiye’de henüz yaygın olarak kullanılmayan Forelli ürünleri, özellikle Avrupa’da en sık tercih edilen ayakkabı çeşitleridir. Forelli markası, her zevke hitap edebilecek olan ürünleri üretmek üzere yoğun çaba sarf etmez. Forelli 1995 yılından bu yana sadece sandalet terlik modelleri üreterek belirli bir kesime hitap edebilmeyi amaççlamıştır. Forelli markası günümüzde 3 temel akım mensubu müşteriler  tarafından kullanılır. Bu üç temel akım; hipster, wanderer ve traveler olarak belirlenmiştir. Bu akımlar aynı zamanda markanın .03 serisine de ismine vermiştir.

Forelli Sandaletlerin Diğer Sandalet Tiplerinden Farkı Nedir?

Forelli terlik modelleri, diğer sandalet terlik modelleri ile kıyaslandıklarında sürtünmeye karşı daha daynıklı ve yırtılma oranı çok daha düşük olan modellerdir. Forelli sandalet terlik modelleri garanti belgeleri ile satılırlar. 5 yıl boyunca devam eden garanti süresince herhangi bir deformasyona uğrayan Forelli terlik modellerinizi yenileri ile değiştirebilmeniz mümkün olacaktır. Forelli dünyanın en iyi 7 . sandalet terlik üreticisi olarak bilinir. Forelli ürünlerine Türkiye’de bulunan Forelli mağazalarını ziyaret ederek ulaşabileceğiniz gibi çeşitli ayakkabı satış sitelerinden faydalanarak da ulaşabilirsiniz.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Tarafsız Bilginin Merkezi