Fransız Öpücüğü Nedir? Fransız Öpücüğü Nasıl Yapılır?

Fransız Öpücüğü Nedir? Fransız Öpücüğü Nasıl Yapılır?

/
/
759 görüntüleme

İlişkilerin en heyecan verici noktası cinsel birliktelikten çok öpüşme eylemidir. Öpüşme, kişilerin hem rahatlamasını sağlar hem de arada duygusal bir bağ oluşturur otomatik olarak. Yani romantizmin ve ilişkinin başlangıç noktası olarak öpüşmeyi gösterebiliriz. Peki, madem bu kadar öneme sahip, öyleyse bu eylemi en iyi şekilde yapmak ve daha da güzelleştirmek için neler yapılabilir. “Öpüşme işte ne kadar güzelleştirilebilir, standart zaten” diyorsanız yanılıyorsunuz. Öyle de bir öpücük var ki o duygusal ve romantik anlara bir de ekstra şehvet katıyor ve olayın daha sıcak bir hal almasını sağlıyor. Bahsettiğimiz öpüşme türü ise dünyada bilinen adı ile “French kiss”, bizim dilimizde ise “Fransız öpücüğü”. Nedir bu Fransız öpücüğü?

Fransız öpücüğü nedir ve nasıl yapılır?

Duyguları ifade etmenin, romantik dakikalar yaşamanın veya rahatlamanın temel adımı öpüşmedir. Öpüşme dudaklar ile yapılan bir eylemdir. Fakat Fransız öpücüğü denilen öpüşme tarzı dudaklardan çok diller ile ilgileniyor. Fransız öpücüğü dünya üzerinde en popüler olan öpüşme türüdür. Bunu da en kusursuz şekilde yapabilmek için birkaç noktaya dikkat etmek gerekir. Unutmayın ki Fransız öpücüğünün başrolü dillerdir. Kimi insana itici de gelse aslında kişilerin birbirini keşfetmesi için güzel bir tarzdır. Herkesin kendine has bir öpüşme tarzı vardır. Bu tarzınızı Fransız öpücüğüne de yansıtabilir, partnerinizin dilinde, ağzında, dudaklarında dilinizi istediğiniz ritimde ve istediğiniz derinlikte kullanabilirsiniz. Daha tutkulu bir şeyler istiyorsanız ara ara partnerinizin dilini ağzınızda tutun ve onun da bunu yapmasına izin verin. Nefes alış verişinizi de kontrol edin. Uzun bir öpüşme yapacaksınız aralıklarla partnerinizin çenesine veya boynuna öpücük kondururken nefes kontrolünüzü yeniden yapabilirsiniz.

Fransız öpücüğü midemi bulandırıyor

Bu olası bir durum. Herkes bu öpüşme tarzından hoşlanmak zorunda değil. Öyle ki kimi insan dişini bile fırçalarken ağzına diş fırçasını sokarken midesi bulanıyor, başka birisinin dilinin ağzına girmesi de rahatsızlık verebilir. Bu rahatsızlığınızı da partnerinize belirtebilirsiniz. Fakat kendinizi kasmadan, olayın akışına bırakırsanız eğer siz de bu eşsiz öpücüğün tadını çıkarabilirsiniz!

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Tarafsız Bilginin Merkezi