porno izle
Göbeği Belli Etmeyen Mayo Modelleri İle Fazla Kilolarınız Canınızı Sıkmasın

Göbeği Belli Etmeyen Mayo Modelleri İle Fazla Kilolarınız Canınızı Sıkmasın

/
/
296 görüntüleme

Kilo sorunu olmayanlar mayo modelleri arasında özgürce seçimler yaparken, kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Fazla kilolar diyet ve spor ile ortadan kaldırılabilir ancak bunun için biraz uzun bir zamana ihtiyacınız var. Kış mevsiminden sonra hemen düzenli bir programa başlarsanız üç ay içerisinde büyük bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Ancak erken davranmamış kişiler için tatil mevsimi adeta yaklaşan bir tehlikedir. Göbeğiniz ile birlikte sahilde nasıl rahat güneşleneceğinize dair endişeleriniz varsa, göbeği belli etmeyen mayo modellerini incelemeniz tavsiye edilir. Göbeğiniz olsa dahi doğru mayo modelinin üzerinizde ne kadar hoş durduğunu gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız.

Sadece Kumaşa Göre Değil Vücuda Göre Mayo Seçimi

Mayo modelleri arasında gezinirken çoğumuz modele ya da renge göre seçimler yapıyoruz. Zevkimiz tabi ki seçim yaparken önemli bir etmen olsa da doğru olan vücut tipimize uygun seçimler yapmış olmamızdır. Mayo ne kadar güzel olursa olsun, yanlış bir vücutta güzel durmayacaktır. Plajlarda şık ve estetik bir görünüm için mayo seçimlerinde vücut tipinizi dikkate almalısınız. Zayıf bir vücuda sahip olsanız bile bu noktayı aklınızdan çıkarmayın.

Göbeği belli etmeyen mayo modelleri, karın kısmında desen ya da drape bulunduran mayo modelleridir. Düz mayolarda sadece göbeğiniz değil bütün kıvrımlarınız oldukça belirgin hale gelir. Kilolarınızdan şikayetçi iseniz düz modellerden kaçınmalısınız. Göbek sorunu olanlar için diğer bir seçenek ise, dikkat dağıtmaktır. Derin v yaka mayolar giydiğinizde göbeğiniz yerine, vücudunuzun üst kısımları ön plana çıkar. Böylece efor sarf etmeden göbeğinizi gizlemiş olursunuz. Tankini mayo modelleri de uygun modeller arasındadır.

Modele karar verdikten sonra sıra renk seçimine geliyor. Diğer kıyafetlerde ince görünmek için koyu renkleri tercih ederiz. Mayolarda da aynı yöntem geçerlidir. Siyah mayolar ile daha zayıf görünebilirsiniz. Vücut hatlarınız da siyah mayo içerisinde çok belirgin olmayacaktır. Daha renkli modeller denemek isteyenler ise renklerin koyu tonlarını tercih ettikleri takdirde istedikleri rengi seçmekte özgürler. Göbeği belli etmeyen mayo modelleri ile kilolarınızı dert etmeden, güzel bir tatil sezonu geçirebilirsiniz.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Tarafsız Bilginin Merkezi