porno izle
Göbek Saklayan Mayo Modelleri İle Fiziğiniz Tatilinizin Önüne Geçmesin

Göbek Saklayan Mayo Modelleri İle Fiziğiniz Tatilinizin Önüne Geçmesin

/
/
343 görüntüleme

Yaz aylarının gelişini pek çok kadın sabırsızlıkla beklese de, azınlık olmayan bir kitle de endişeyle bekliyor. Kış aylarında kalın kıyafetlerin altında belli olmayan göbeğimize pek fazla dikkat etmemiş, fazla fazla yemiş olabiliriz. Havalar ısınıp, kıyafetler de inceldikçe acı gerçek gün yüzüne çıkmaktadır. Kilo vermek için yeterli vaktiniz de yoksa tatil fikri sizi heyecanlandırmayabilir. Bu aşamada göbek saklayan mayo modelleri imdadınıza yetişiyor. Diyet ve sporla uğraşmadan, göbeğinizi gizleyebilirsiniz. İncecik bir beden görünümü sunmasa da, tatilde rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

Mayo Seçiminde Vücut Şekli Büyük Önem Taşır

Mayoların vücudu saran yapıları nedeniyle, vücudunuzdaki fazlalıklar hemen kendini belli edebilir. Göbeğinizle ilgili sorunlar yaşıyor ve mümkün olduğunda gizlemek istiyorsanız, karın bölgesi drapeli ve desenli mayo modelleri ile ilgilenmelisiniz. Çapraz desenli mayo modelleri, bir göz yanılsaması oluşturarak göbeğinizi gizleyecektir. Seçtiğiniz mayo modellerinde, göbeğiniz dışında dikkat çekici unsurların bulunması da önemlidir. Derin v yaka mayolar ile dikkati vücudunuzun üst kısımlarına çekebilirsiniz. Tankini mayo modellerine de göz atabilirsiniz. Göbek saklayan mayo modelleri arasında vücut şeklinize göre pek çok model bulabilirsiniz.

İstediğiniz vücut şekline sahip olmamanız, keyifli bir tatil geçirmeyeceğiniz anlamına gelmiyor. İnce bedenler bile mayo seçimlerinde vücut tiplerine dikkat etmelidir. Göbeğinizi gizlemek ve daha ince görünmek istiyorsanız doğru modellerin yanında renk seçimine de dikkat etmelisiniz. Elbette ki teninize en çok yakışan rengi seçmek isteyebilirsiniz. Seçtiğiniz renk ne olursa olsun, koyu tonlarını tercih ederek daha ince görünebilirsiniz.

Siyah, en koyu renk olduğundan sizi de en ince gösterecek renktir. Şık bir görünüm için de siyahın ayrı bir yeri bulunur. Siyah renkten hoşlanmıyorsanız da diğer koyu tonları tercih etmelisiniz. Açık tonlarda vücut şekliniz daha belirgin olacaktır. Göbek saklayan mayo modelleri ve koyu tonlar ile görünüşünüzden endişelenmenize gerek yoktur. Yaz mevsimini doyasıya yaşayabilir ve plajlarda rahat rahat güneşlenebilirsiniz. Onlarca farklı model arasından zevkinize ve bütçenize uygun seçenekler bulacaksınız. Güzel bir yaz için, güzel bir mayo bile yeterlidir.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Tarafsız Bilginin Merkezi