Haşema Mayo Tercih Edenlerin Dikkat Etmesi Gereken Noktalar

Haşema Mayo Tercih Edenlerin Dikkat Etmesi Gereken Noktalar
Haşema Mayo Tercih Edenlerin Dikkat Etmesi Gereken Noktalar

Tatilin “ben geliyorum” zillerini çalması ve güneşin her geçen gün daha yüksek volümden yükselmesiyle birlikte tatil alışverişleri de gündeme gelmeye başladı. Tatil planlarınız hazırsa veya düşünme aşamasındaysanız da plaj alışverişi yapmak en zevkli ve heyecan verici kısmı oluyor. Fakat bu alışverişi yapmadan önce yapacağınız ufak bir araştırmayla, püf noktalar konusunda bilgili olmak işinizi çok kolaylaştırabilir. Bu yaz, haşema mayo modelleri ve fiyatları konusunda araştırmaya girişenler için muhteşem detaylar derledik…

Haşema Almanın 3 Altın Kuralı

  • Kumaş Seçimi

Hem sağlık hem de rahatlık açısından bakıldığında, kumaş seçimi en başta gelen tercihlerden biri olmalı. Örneğin; polyester kumaş mutlaka kaçınmanız gereken türlerden biridir. Hava geçirgenliğini imkansız kılan bu tür kumaşlar, hem rahatlığınızın önüne hem de sağlığınızın önüne set koyar. Bu nedenle, özellikle de kol ve bacak bölgelerinde jarse kumaş kullanmak en akıllı tercih olacaktır. Haşemanızı, sudan çıktıktan sonra hemen yıkamanız sağlık açısından iyi bir hamle olacaktır. Bu ürünler naylon içerdiği için deterjan gibi kimyasal maddelerle temizlenmesi kötü etkiler yaratabilir. Sadece sabunla temizliği daim edebilirsiniz. Yıkandıktan sonra ise asla sıkmayın, açık bir şekilde kurumaya bırakın.

  • Bone Seçimi

Haşemalarda iki farklı bone seçeneği bulunur. Haşema mayo modelleri ve fiyatları kategorisinde değişim bulunmakta. Kapüşonlu tarzda boneleri veya direkt takılan boneleri tercih edebilirsiniz. Fakat bizim önerimiz, direkt takılan bonelerden yana çünkü çıkma ve düzeltme riski sıfıra indirgenmiş olmakla birlikte çok daha rahat bir kullanım özelliği sağlamakta.

  • Renk Seçimi

Haşemalar genelde koyu tonlarda tercih edilmelidir. Çünkü havuzdan veya denizden çıktıktan sonra üzerinize yapışacak olan bu ürünler, açık renkli tercih edildiklerinde istenmeyen görüntüler oluşturabilirler. Bu nedenle daha koyu tonlara yönelmek çok daha uygun olacaktır.
Haşema mayo modelleri ve fiyatları markalara göre farklı fırsatlar sunuyor. Dagi, adasea, ranuna, rivamare gibi markalardan hem şık hem de uygun fiyatlara haşema modellerine sahip olabilirsiniz. Haşema tercih ederek aynı zamanda zararlı güneş ışınlarından da cildinizi korumuş olursunuz.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica