İlginç Masa Lambası Modelleri

İlginç Masa Lambası Modelleri

/
/
470 görüntüleme

Dekorasyonların tamamlayıcı bir parçası olan masa lambaları evinizin havasını değiştirebileceği gibi çalışma alanlarının da en değerli ürünlerinden biridir. Bu senenin en popüler dekorasyon fikirleri hem modern hem de şık görünümler üzerine. İyi bir aydınlatma etkisine sahip olması ve bulunduğu yere katacağı hava açısından önem verilebilecek bir konu. Her eve ve ofise yakışabilecek bu birbirinden farklı ve ilgi çeken modeller oldukça da kullanışlı. Küçük boyutlarda oldukları için yer sıkıntısı çekmeyeceğiniz gibi gözede hitap edebilirsiniz. Pek çok çeşidi bulunan bu lambaların evinize uygununu tercih etmek ise tamamen sizin zevkinize kalmış.

Halatlar, Hasır İpler

2018’de özellikle avize ve lambalar için hasır halatların süslediği bir sene oldu. El becerisi katılarak da kendi dekorunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu lambalar evlerin havasını değiştiriyor. Minimalist ve doğal görünüm sevenler bu tarz ürünleri tercih edebilir. Hatta Evinizde bulunan herhangi bir masa lambasının gövde kısmına sararak kendi halatlı lambanızı yapabilirsiniz.

Doğadan Gelen Modernizm

Dekorasyonun en gözde parçalarından biride herkesi büyüleyen odun, ağaç dalları ve kütüklerden oluşan malzemeler. Evlerde pek çok eşya için (masalar, masa üstü ve vitrin süslemeleri, dekor ürünleri…) kullanılan bu parçalar günümüzde ufak tefek ev eşyaları içinde kullanılır hale geldi. Lambaların etrafını saran minik ağaç dalları ve işlenmeden öylece masamıza getirilmiş gibi duran ağaç malzemeleri oldukça popüler bir dekorasyon ürünü haline geldi. Hem doğal hem de şık bir ev ortamı yaratmak isteyenler için ideal seçim. Kendi doğal lambanızı oluşturmak için bulabileceğiniz bir ağaç parçasını lamba dekorunuz için, ufak işçilikler katarak gerçekleştirebilirsiniz.

El Emeği, Göz Nuru

Evinizde farklı dekorasyon fikirlerine yer verirken kendi emeğinizi katmak isterseniz pek çok yardımcı fikir önünüze seriliyor. Kullanılmayan CDleri, çamaşır asmak için kullandığınız ahşap madalları, karton kağıtlar ve evinizde kullanmadığınız kadehler.. Evde bu tarz ürünleri yapabilmeniz için gereken malzemeler bir adet lamba ve nasıl bir uygulama yapacaksanız eğer, ona uygun dekorasyon malzemesini tamamlamaktır. Tamamen yaratıcılığınıza kalmış bu tasarımları evinizin havasına uygun hale getirerek yapabilir, istediğiniz malzemeyi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.                                            

Metal Vintage Ürünler

Modern ve farklı malzemeye sahip ürünlerin yanı sıra bu sene dekorasyon için önemli parçalardan biri de metal ürünler. Çeşitli objelerin bir araya getirilerek meydana çıkardığı birbirinden güzel ürünler evleri ve ofisleri süslüyor. Hem eskitme tarzlar hemde objelerdeki marjinal tercihler her ev için kullanıma uygun seçimler. Özellikle de vintage görüntü severler için bu lambalar gözde tercihler olabiliyor. Zincir işlemeler, boru görünümlü tasarımlar ve yay süslemeler ilginizi çekebilir.

Ahşap Sadeliği

Sade ama aynı zamanda şık görünüm sevenler için ahşap ideal bir üründür. Masa lambalarında da oldukça hoş bir görünüm sağlar. Orjinal tasarımlar, işlemeler ve sadeliği ile evinize yakışacaktır. Dilerseniz özgün tasarımınızı bir marangoz iş birliği ile gerçeğe çevirebilir, kendi tasarımınız olan bu ürünü de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Nereden Temin Edilir?

 Bu tarz dekorasyon ürünlerini internet üzerinden bulabilir, zücaciye dükkanlarından alabilir ya da pek çok dekor ürünü satan mağazadan temin edebilirsiniz. Kendi tasarımlarınızı oluşturmak için alacağınız malzemelerde yine bu yapı marketlerinde mevcuttur.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Tarafsız Bilginin Merkezi