Kaliteden Vazgeçmem, Bütçeme Çok Yükseklerden Yüklenmem, Diyenler İçin Tatil Fırsatları

Kaliteden Vazgeçmem, Bütçeme Çok Yükseklerden Yüklenmem, Diyenler İçin Tatil Fırsatları

/
/
555 görüntüleme

Tatil için belirli bir bütçe ayırmak ve bu doğrultuda en iyi düzeyde bir konaklama-eğlence planı oluşturmak fazlaca mantıklı. Her kim olursa olsun, ister en zenginimiz ister orta hallimiz, olabilen en az bütçeyle iyi bir tatil yapma fırsatı bizi en derinden mutlu edecektir. Tıpkı indirimden bir ürün alırken “ne kadar indirim varsa o kadar mutluluk” psikolojimiz gibi bu durumda… Yani bu oldukça normal ve oldukça olması gereken bir hadise.

Bu nedenlerden ötürü iyi bir araştırma ve bütçe belirlemesiyle elde edemeyeceğiniz tatil yok. Hem bu sizin tatilinizse, tüm ipler yine sizin elinizde olacak. Kimi zaman gidilen yerden daha önde gelecek bir unsur vardır; size buraya giderken kimin veya kimlerin eşlik edeceği. Dostunuzu tatilde tanırsınız diye boşa dememişler… İyi bir tatil yoldaşıyla zaten gittiğiniz her yeri güzel yapabilme ihtimaliniz çok yüksek. Fakat yine de ben kaliteli ucuz tatil önerilerimi ulaştırayım size inceden…

Kalite Kontrolleri Tamam, Düşük Bütçeler Hazır Olsun

Rosso Verde Hotel

Gümbet’te bulunan bu otelde gecelik oda ücreti 49 Türk Lirası’ndan başlayan fiyatlarla önceden peşin peşin söyleyeyim… Fiyattan geçti, şimdi gelelim konseptine ve aktivitelerine. Jet ski, banon, su jimnastiği, sauna, kano, dalış, su kayağı, spa merkezi, ücretsiz sahil, kuaför, soft animasyon gibi hizmetler veren otelde her şey dahil konseptiyle tatmin olmanız garanti.

Cosmopolitan Resort

En işlek turizm merkezlerinden biri olan Marmaris’te yer alıyor bu otel ise. Bir kaliteli ucuz tatil önerisi olan Cosmopolitan Resort’ta konsept; her şey dahil. Doğanın ortasında bulunan tesiste huzuru koklayamama imkanınız neredeyse yok. Türk hamamı, masaj ve saunasıyla rahatlamaya yönelik saatler geçirebilirken, formunuzu koruma açısından fitness hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Akay Garden Family Club

Bu öneri tesisi ise Çeşme’de yer alıyor. Otel dışında da muhteşem yerler ve eğlenceli aktiviteler yakalayabileceğiniz gibi, otel içinde animasyonlar, otelin düzenlediği yarışmalar ve oyun salonunda geçireceğiniz vakitlerle eğlenme fırsatı yakalayabilirsiniz. Otele ait bir plaj mevcut ve buraya ücretsiz ulaşım sağlıyorlar misafirleri için. Kaliteli ucuz tatil açısından oldukça iyi bir alternatif olan otelin konsepti ise her şey dahil. Gecelik oda fiyatları ise 68 Türk Lirası’ndan başlıyor…

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Tarafsız Bilginin Merkezi