Keyifli Bir Tatil İçin Vizesiz Yurtdışı Tatil Önerileri ve Fiyatları

Keyifli Bir Tatil İçin Vizesiz Yurtdışı Tatil Önerileri ve Fiyatları

/
/
831 görüntüleme

Tatil yapmak herkesin hakkı… Bu hakkınızı piknikle ya da evinizde boş zamanınızda memlekete giderek yapamayın. Üstelik vizesiz yurtdışı tatil önerileri içinden istediğiniz ülkeden ya da kıtadan istediğiniz gibi eğlenip doyasıya gezebilirsiniz.

Hangi ülkeye ya da kıtaya giderseniz gidin aslında size çok uygun ve çok eğlenceli bir tatil fırsatı sunan pek çok tatil paketi var. Hatta daha kış sonlarından başlayan turizm firmaları kampanyalar ve vizesiz yurtdışı tatil önerileri ile size ve ailenize güzel bir imkân sunuyor. Bu turizm firmalarının en çok yoğunlaştığı alan da başta yurtdışı turları hatta vizesiz yurtdışı turları oluyor. Öyle ki bu turları sadece hafta sonu küçük bir kaçamak için bile kullanabilirsiniz.

Hangi Ülke

Mesela 3 – 4 ay sonrası için bile kendinize 1000 liradan daha az fiyata bir hafta sonu tatil paketi alabilirsiniz. Mesela bu fiyata 2 gün 3 gece bir Yunanistan ya da Belgrad turu yapabilirsiniz. Ya da yine bin lira ile iki bin lira arasında değişen fiyatlarla balkanlarda dilediğinizce bir tur yapabilirsiniz. Bu turların yanında 2 bin liraya yakın bir fiyatta 7 gün 8 gecelik tüm Balkan ülkelerini gezebilirsiniz. Böyle olan birkaç haftalık Ukrayna, Gürcistan ya da ege denizindeki adaları gezebilirsiniz. Hatta sadece yakınlar değil uzaklara gitmek isterseniz dünyanın her yerinde, her kıtasında bu gezilecek güzel ülkeler uygun fiyatlar sizi bekliyor olacak.

Nereye Kaça Gidilir?

Mesela 5 bin lira civarında bir fiyatla Güney Amerika ülkelerinde çok güzel bir hafta tatil yapabilirsiniz. Vizesiz yurtdışı tatil önerileri içinde uzak doğu ülkeleri size ayrı bir keyif sunuyor. Mesela Tayland, farklı mutfağı ve tarihi, doğasıyla size farklı bir deneyim sunuyor. Ya da Gürcistan gibi bir ülkede günübirlik tatiller de yapabilirsiniz. Sadece Gürcistan değil, Azerbaycan ya da Nahcivan gibi Kıbrıs gibi kardeş ülkelere gidebilirsiniz. Hatta Bosna – Hersek gibi bir Balkan ülkesini tercih edebilirsiniz. Ya da Baltık denizi kenarlarında tatil yapabilirsiniz. Unutmayın güzel bir tatil pahalı olmak zorunda değil.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Tarafsız Bilginin Merkezi