Tarafsız Bilgi kimdir?

Farkımız Size Olan Bakışımız

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Tarafsız Bilgi ekibi olarak faydalı bilgiler vermeyi amaç edinmiş ve bu bilgiler ile bireylerin aydınlatılmasını ilke edinmekteyiz. Genel olarak sağlık hakkında en doğru ve kanıtlanmış olan bilgileri merak edenlere sunmakta ve doğru bir hayat sürme anlamında yardımcı olmaya çalışmaktayız. Gerek insan anatomisi gerek canlı türleri gerekse teknolojiyi bağlı olarak sağlıksal tüm yazılara erişim sağlamanızı mümkün hale getirmekteyiz. Uzun süredir yayında olmamız ve pek çok kitleye seslenmiş olmamız sayesinde daha sağlıklı ve faydalı bir dünya yaratma çabasındayız. Kimsenin aklına gelmeyen gelse de umursamadığı çeşitli bilgilerin aktarımını ele almaktayız. Çok küçük gözüken durumların aslında ne denli büyük hasarlara sebep olabileceğini göstermekteyiz. İnsan sağlığını amaç edindiğimizden dolayı tamamen titiz çalışmalar sergilemekte ve en doğru bilgiyi sizlere sunmaktayız. Profesyonel ekibimiz ile tüm araştırmalar ele alınmakta ve en doğru şekliyle sizlere bilgiler sunulmaktadır.

Güncel Kalın!

Tarafsız Bilgi olarak pek çok soruya cevap vermekte hatta sorular dahi iletilmektedir. Tüm merak edilenlere yönelik en doğru bilgiyi elde edebileceğiniz adres olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmekteyiz. İlke edindiğimiz doğruluk profiline bağlı olarak tüm sorularınızı yanıtlamaya ve sunmaya da hazırız. Sağlığın ve bilimin yanında olarak insanlığa katkıda bulunmak en temel amaçlarımızdan biri olmaktadır. Bu amaç doğrultusunda da gerekli tüm denetlemeleri, araştırmaları, önlemleri sizlere sunarak yolumuza devam etmekteyiz.

Çocuklardan yetişkinlere kadar sağlıksal tüm faktörlerin ele alınması ve gerekli çözümlerinde sunulması Tarafsız Bilgi tarafından ele alınmaktadır. Gerek yazılı gerekse görsel olarak tüm tanıtımlar merak edenlere gösterilmektedir. Salt doğrular üzerine kurulmuş olan sitemizde temizlikten hastalıklara teknolojiden çözüm yollarına kadar çeşitli her türlü bilgiyi bulmanız sağlanmaktadır. Bu bilgilere bağlı olarak hareket etmeniz halinde daha sağlıklı ve uzun soluklu bir ömür sizlerin olacaktır. Nitekim tüm çabamız bireylerin sağlık çerçevesi içerisinde hayatlarını sürdürmeleri ve herhangi bir hastalıkla karşılaşmadan mutlu bir ömür geçirmeleridir. Bu konuda da tüm çözümleri içeriğimizde bulmanız ve değerlendirmeniz söz konusu olmaktadır. Yalın ve seçenekli tasarımımız sayesinde istediğiniz bilgilere anında ulaşmanız sağlanmaktadır. Gerekli araştırmalar sonucunda ortaya çıkarılan bu bilgiler ışığında da sağlıklı bir yaşam vaad etmekteyiz.

Dikkat

Uyarı : tarafsizbilgi.com sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan haber, video ve resim içeriği erişimi sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin ekleyip zaman aşımına uğramış, haberleri, videoları ve resimleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Site içeriğindeki, haberler kaynak gösterilerek yayımlanmaktadır. Telif hakkı olan haber, resim, video siteleri ve şahıslar, telif hakkı olduğu içeriği, iletişim linki ile bize ulaştıktan sonra 3 gün içinde siteden kaldırılır. Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yandex.Metrica