Kompetan Bikini Modeli Nedir?

Kompetan Bikini Modeli Nedir?

/
/
507 görüntüleme

Sizde nostalji sevenlerdenseniz bu modeller size göre… Eğer sizde nostalji sevenlerdesiniz kompetan bikini modellerini öneririm ama eğer eski moda olarak görecek olursanız daha modern modellere yönelmenizi tavsiye ederim. Bu modeller genel olarak boyundan bağlamalı olan çeşitlerdendir. Ortadan başlayan ipli modeller bana göre rahat gözükmüyor.  Bunun yerine daha kalın ipli olanları tercih ederseniz daha rahat edersiniz.

Bu konu hakkında diğer ayrıntılar için bu linkten faydalanabilirsiniz.

Kompedan Markası Gecelik ve Pijama Konuları 

2017 senesinde ve 2018 senesinde bu modellerin adını duymadığımız gibi bu modeller en son 2014 senesinde adını duyurmuş ve orada kalmıştır. Eski moda olarak adlandıracağınız bu model daha şık ve daha rahat modeller varken geri planda kalması gerektiğini düşünüyorum. Tabi gene de sizin zevkinize kalmış nostalji yaşamayı sevenler tercih edebilirler. Zaten biz kadınlar ne giyersek giyelim güzelizdir bize her şeyin yakıştığını düşünüyorum. Geçmişte kalmış kompetan bikini modellerini modayı takip eden kadınlar bilirler ki eskiye yönelik akımları tekrar yaşatabilir ve yeni bir akım getirebilirler. Beklide sizin sayenizde tekrar moda olabilecek bir bikini çeşididir.

Kompedan Markası

Victoria secret ürünlerinde bu kompetan bikini modeli çeşitlerinden bulmak oldukça kolaydır. Böyle önemli bir markanın insanların bu markaya model olmanın ne zor olduğunu ve kilo ve boy oranlarının ne derece olması gerektiği bile belli olan prensipli bir şirkete ait olması sizi bu modellere doğru çekebilir. Bu modelleri YKM’ den, markafoni’den, Trendyol ‘dan  ve Victoria secret’ in kendi sitelerinden temin edebilirsiniz. Daha kolay ve uygun fiyat olsun derseniz her yer de plaja girmeden hemen önceki sokak satıcılarından çakmalarını bulabilirsiniz. Nasılsa birkaç gün giyip gideceğim diyorsanız bence böyle yapmalısınız.

Bu kompetan bikini modellerini giymek istiyorsanız oldukça zayıf görünmeniz gerektiğini düşünüyorum. Eğer toplu bir vücudunuz varsa daha başka modellere yönelmenizi tavsiye ederim. Bu ürünleri kullanmak isteyenlere tavsiyem karışık renkler kullanın hem askılı modellerin rahatsızlığını kapatmış olursunuz hem tatilin keyfini çıkartırsınız daha önce de dediğim gibi kalın askılı tercih ederseniz daha rahat edersiniz normal askıları olursa omuzlardan o zaman ince iplilerde hoş durur. Kırmızı ve beyaz puantiyeli kalın ortadan askılı bikini öneririm çok şık ve rahat hissedersiniz. ben kompetan bikini modeli seçecek olsam bu modeli alırdım.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Tarafsız Bilginin Merkezi