Küçük Göğüslüler İçin İdeal Mayo Modelleri

Küçük Göğüslüler İçin İdeal Mayo Modelleri

/
/
229 görüntüleme

Hepimizin vücudunda beğenmediği noktalar bulunabilir. Fazla kilolardan, kalın bacaklardan, sıska bacaklardan ve daha pek çok şeyden şikayetçi olabilirsiniz. İstediğiniz özellikleri barındırmasa da vücudunuz ile barışık olmalı ve onu iyi tanımalısınız. Vücut şeklinize göre kıyafet seçimleri yapmaya başladığınızda, kendinizi daha da iyi hissedeceksiniz. Mayo seçiminde de vücut şekillerine göre farklı modeller tasarlanmıştır. Küçük göğüslüler bikini ve mayolarda istedikleri görünüme ulaşmaları için kendi vücutlarına göre seçimler yapabilirler. Göğüs destekli mayo modelleri, küçük göğüslü kadınlar için ideal seçimlerden birisidir. Mayo ya da bikininizden nasıl bir görünüm beklediğiniz de mayo seçiminde etkili bir unsur olacaktır.

Küçük Göğüslü Kadınlar İçin Mayo Seçimi

Küçük göğüslere sahipseniz aslında şanslı bir kesime giriyorsunuz demektir. Mayo modellerinin büyük bir çoğunluğunu taşıyabilirsiniz. Ancak siz görüntünüzden hoşlanmıyor ve daha dolgun görüntü elde etmek istiyorsanız dolgulu ve balenli modelleri tercih edebilirsiniz. Göğüs destekli mayo modelleri de arzu ettiğiniz görünüme kavuşmanızda etkili olacaklardır. Üst parçası desenli, fırfırlı ve üçgen ip bikiniler de vücut yapınıza uyum sağlayacaktır. Geometrik kesimli mayo ve bikini modelleri küçük göğüslüler için uygun modeller olacaktır. Straplez, tek omuz mayo modelleri tercih edilebilir. Dolgun görünüm için göğsü yukarı doğru kaldıran ve toplayan mayo modelleri denenmelidir.

Dikkatleri üst kısımda toplamak için, üst kısmı taşlı ya da süslü mayo ve bikini modelleri kullanılabilir. Üçgen askı model de küçük göğüslü kadınların en çok tercih ettiği modeller arasındadır. Büyük desenli olanlar oldukça zarif bir görünüm yaratacaktır. Desen ve renkleri kullanarak da daha dolgun bir göğüs elde edilebilir. Koyu renkler yerine açık renkler tercih edilmelidir. Desenlerde de büyük desenli veya enine çizgili mayo modellerine göz atılabilir. Mayo modellerini üzerinizde deneyerek almanızda fayda var. Uzaktan görünüşü ve üzerinizde duruşu arasında büyük farklar olabilir. Göğüs destekli mayo modelleri ya da diğer seçenekler ile istediğiniz görünümü sağlayabilirsiniz. Görünüşünüzden memnun olduğunuz sürece, tatilden alacağınız keyif de orantılı olarak artacaktır. Doğru ürünleri seçerek bu memnuniyeti sağlayabilirsiniz.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Tarafsız Bilginin Merkezi