Plaj Alışverişi, Bayan Plaj Giyim, Bikini Üstü, Bikini ve Mayolar

Plaj Alışverişi, Bayan Plaj Giyim, Bikini Üstü, Bikini ve Mayolar

/
/
0 görüntüleme

Bahar cıvıltılarının yazı haber etmesiyle hepimizde bir koşuşturma hali başladı gözlemlediklerime göre… Yaza fit girme isteği hepimizin içinde olan bir dürtü kuşkusuz. Aslında tatilin, bu anlama bizi motive etmesi oldukça güzel. Çünkü bir yandan nasıl görüneceğimizi düşünürken spor yaparak aslında kendimize çok iyi bir şey kazandırmış oluyoruz. Spor yapmanın büyüsüyle, zor ve mecburiyetten de olsa bir kez tanışınca bence kimse bırakamaz. Yenilenen bir vücut, tüm aktivitelerinizi daha sağlıklı ve eğlenceli hala getirecek. Üstelik vücudunuzdaki hareketin mutluluk hormonu salgıladığını ve enerjinizin en yüksek seviyelerde dolaşacağını unutmayın.

Hareketsizlik üzüntü ve depresyonu getirir. Bence, öylesine oturuyorsanız tam şuanda yaklaşan tatillerinizi ve plajda gezineceğinizi, içeceklerinizi yudumladığınızı düşünün… Kendinizi hayal ettiğiniz form şuandaki haliniz değilse şayet, ayaklanmanın vakti. Üstelik bir spor salonuna da gitmeniz bir şart değil. Ev ortamında da yapabileceğiniz mükemmel hareketler mevcut. Konumuza geri dönek gerekirse… Yaz tatilinin yaklaşması en büyük heyecanlardan biri olan plaj alışverişi hissiyatını son sürat pompalar! Ben bugün sizler için  2018 mayo modelleri Sunset koleksiyonunu incelemek istedim. O halde zaman kaybetmeden başlayalım…

Bu konu hakkında diğer ayrıntılar için bu linkten faydalanabilirsiniz.

2018’de Dolabınızda Görmek İsteyeceğiniz Mayo ve Bikiniler

Düz Renkli Modeller

Sunset’in 2018 koleksiyonunda gözüme çarpan ilk modeller düz renkli olanlar.İnce askılısından, eteklisine; arkası ipli modellerden transparan detaylılara kadar geniş bir seçenek skalası olduğunu gördüm. Sadeliğin çok önemli planda olduğu dümdüz modellerinde de renk seçeneği geniş. Fakat daha iddialı transparan ve ipli modelleri de sade şıklığın öncüsü olacak gibi.

Deri Mayo ve Bikiniler

2018 mayo modelleri Sunset  çok daha değişik bir hava yaratacak olan deri detayını tüm kumaş üzerinde kullanmış. Oldukça iddialı olan bu tarz model, bronz tene de beyaz tene de çok şık bir görünüm kazandırıyor bence. Üstüne bir de mayo/bikini takılarından kullanırsanızplajın en şık kızı olmamanız neredeyse imkansız. Görüntünüzü daha da dolgunlaştırmak için kimonolar veya plaj elbiseleri de satın alabilirsiniz.

2018 mayo modelleri Sunset markasında, mayo ve bikini fiyatları 90 TL’den başlıyor…

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Tarafsız Bilginin Merkezi