Sahilde Naif ve Kapalı Olmayı İsteyenler İçin Mayo Modelleri

Sahilde Naif ve Kapalı Olmayı İsteyenler İçin Mayo Modelleri

/
/
307 görüntüleme

Yaşadığımız kültür, bazen ailecek kalabalık olarak gidilen tatiller daha naif mayo tercih etmenizi gerektirebilir. Şık ve açık olmayan mayo modelleri son zamanlarda insanlar tarafından daha fazla satın alınıyor. Firmalar da bu modellerde fazla çeşit üretmeye başladı. Özellikle kadın, erkek karma hizmet veren tatil yörelerinde hem zarif görünmek hem de dikkatlerin üzerinizde olmasını istemiyorsanız mayo satın alırken daha kapalı mayo modelleri veya uzun etekli, şortlu mayo modellerini seçin. Tatil planı yaparken gideceğiniz yere karar verdikten sonra satın alacağınız mayo konusunda özellikle açık olmamasına özen gösteriyorsanız karar verirken sizde çoğu kadın gibi zorlanıyor ve arkadaşlarınıza danışıyorsunuz demektir.

Suyu seven biriyseniz yarı tesettürlü mayo modelleri alabilirsiniz.  Ayrıca suyun içinde uzun zaman geçiriyorsanız ve dalış yapıyorsanız kapalı mayo modellerini seçmelisiniz. Şortlu modeller ve üst kısmı kollu modeller bakacağınız ürünler arasında olmalı. Açık olmayan modelleri güneşten korunmak adına da tercih edebilirsiniz.

Zarafet Sahibi Olan Kadınlar Hangi Modelleri Tercih Etmeli?

Orta yaş için üretilen modeller: Olgun ve tarz sahibi biriyseniz, açık olmayan mayo modelleri kullanıyorsanız ufak işlemeli modelleri satın almalısınız. Karakterinizi yansıtabileceğiniz işlemelerin olduğu bir mayo ile sahilde olmak sizi mutlu edecektir. Üst kısmı ipli olmayan daha kalın ve puantiyeli bikini de giyebilirsiniz. Alt kısmınızı sade bir şortla ya da etekle kombin edebilirsiniz.

45 yaş üstü mayo modelleri: Tatilin, denizin ve huzurun tadını çıkaracağınız en güzel yaşlardasınız. Kendinize ben yaşlandım sahile gitmesem de olur, tatile ne gerek var gibi telkinlerde bulunuyorsanız yanılıyorsunuz. Her şeyin tadına varacak ve aldığınız zevki derinlemesine yaşayacak kadar tecrübeye sahipsiniz. Sizin için sade mayo modelleri üzerinize alınmış transparan ince hoş bir şal yerinde bir tercih olacaktır. 

Tesettürlü kadınlar için mayo modelleri: Açık olmayan mayo modelleri arasından tam tesettürlü ve yarı tesettürlü modeller sizin için uygun olacaktır. Tam tesettürlü bir model satın alacaksanız aldığınız ürünün kalın olmamasına özen gösterin. Yarı tesettürlü modeller arasından bir ürün satın alacaksanız üst ve altın uyumlu olmasına dikkat edin.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Tarafsız Bilginin Merkezi