Şems Aslan Kimdir? Şems Arslan nerelidir?

Şems Aslan Kimdir? Şems Arslan nerelidir?
Şems Aslan Kimdir? Şems Arslan nerelidir?

1970 yılında Azerbaycan'ın başkenti Bakü şehrinde dünyaya gözlerini açmıştır. Annesi üniversite hocası, babası bir siyasetçidir. İlk, orta ve liseyi üstün bir başarı ile bitirdikten sonra Azerbaycan'daki Devlet Petrol Akademisini 1993 yıllarında bitirmiştir. Mezuniyeti ile Hidrogeoloji-Petrol ve Kimya Mühendisi olmaya hak kazanmıştır. Kısa sürelide olsa aynı üniversitede hocalık yapmıştır. Bu süreçte Uluslararası Buluş ve İşletme Enstitüsünde bulunmuş, cilt ve güzellik, epilasyon uzmanlığı dalında eğitimlere katılarak uzmanlık sertifikası almıştır.

Şems Aslan Kimdir? 

1996 yılında Türkiye'ye yerleşmiş, evlenmiş ve iki çocuk annesi olmuştur. 2007 yıllarında İstanbul'da güzellik ve cilt sağlığı merkezi açmıştır. Yoğun bir tempoda çalışarak başarılı işler yapan Şems Aslan, bilgilerini uluslararası kanallarda paylaşarak birçok ülkeye sesini duyurmuştur. Sunduğu ve paylaştığı reçetelerle sağlıklı, genç, güzel kalmak isteyen herkese doğal, pratik ve etkili çözümler sunmuştur. İki yıldan uzun bir süredir konusu ile alakalı gazetelerde köşe yazarlığı yapmaktadır. Türkiye'nin en başarılı cilt ve güzellik uzmanları arasında kabul edilen Aslan, ulusal ve uluslararası birçok panel ve konferanslarda bilgilerini paylaşarak ilgileri toplamıştır. Başta Rusya ve Hindistan'dan getirdiği doğal ve organik bitkilerle çeşitli ilaçlar üreterek cilt sağlığı ve güzelliği alanındaki ürünlerin Türkiye adına tanıtımını yapmaktadır.

Şems Aslan, birinci kalitede zeytinyağı, sofralık ürünler, doğal su ve bitkisel yağlar üzerinde çalışmaktadır. Bitkisel yağlar yoğun ve doğal E vitamini içerir. Besleyici olabilmeleri için ısıl işleme tabi tutulmazlar. Ürünlerin ambalajları dahi el yapımı olduğundan ürünler cilt ve çevre dostudur. 30 seneden uzun bir zamandır Moskova'da eski formüller ve cilt bakımı üzerine yaptığı ve geliştirdiği ürünler sayesinde birçok insanın güvenini kazanmıştır. Birbirinden farklı, özgün ve değerli tarifleri ile başta hanımların ilgi odağı olmuştur. Güzel Türkçesi, sempatik tavırlarıyla izleyenlerine hitap etmiştir.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica