İBRAHİM SARAÇOĞLU SİVİLCE KÜRÜ

sivilce

Birçok insanın baş düşman olan sivilce birçok insanın problemi haline gelmiştir. Bazı insanlarda sivilce çok görülürken bazılarında daha az görülür bunun nedeni genetik de olabilir başka nedenlerden de olabilir kimi insan aşırı baharat ve yağlı yemek yemesi sonucunda sivilce oluşuyor. Bu gibi sorunlar artık İbrahim Saraçoğlu Sivilce Kürü sayesinde son buldu düşmanımız olan sivilceden kısa sürede kurtulabiliriz.

Lavanta

Lavanta kürü birçok kullanıcı tarafından övgüyle bahsedilmiştir ve tam not almıştır. Kullanıcılar tarafından tavsiye edilen lavanta kürü uygulanışı ise çok basittir.

Bir tutan lavanta 1,5 su bardağı suyun içerisine yaklaşık 15 dakika kısık ateşte demlemeye bırakın. Saatinizi tam 15 dakikaya ayarlayın 15 dakikayı geçmemesi gerekiyor süre bitince soğumadan içilmesi gerekiyor.Günlük kullanımda gözle görülür etki gözlenmiştir yaklaşık 15 gün boyunca aksam yemek yedikten 2 saat sonra içilmeli. Kesinlikle buzdolabına bırakılmamalı her gün taze yapılmalıdır. Daha etkili sonuç için 15 gün uygulanması önerilmektedir.15 gün geçtikten sonra haftada 3-4 kez yine aksam yemeği yedikten 2 saat sonra taze olarak içilmelidir.

Cildinize parlaklık gelecek ve sivilcenizden kurtulacaksınız tedavi sonrasında herkes tarafından denendi ve tam not aldı bu kül insanların metabolizmasını sağlıklı çalıştırıyor ve cilde güzellik katıyordur.

Maydanoz

Herkes tarafından tam not almış bu kül etkili kullanımda vücuttaki sivilceleri tam anlamıyla yok eder ve vücutta güzellik katar. Kül aynı zamanda zayıflamak ve karaciğer yağlanmasını da tamamen yok ediyor ve vücutta güzellik katıyor birçok kullanıcı tarafından tam bir şifa külü diye bahsedilmiştir ve herkes tarafından tam etki görülmüştür günlük kullanımda sivilcelerden kurtulmak mümkün.

-Külün hazırlanışı ve uygulanışı oldukça basittir her gün ara vermeden kullanılması öneriliyor.

-Her sabah aç karnına içiliyor. Külü içtikten 15 dakika sonra kahvaltı yapılması öneriliyor.

-Ara vermeden yaklaşık 15 gün boyunca kullanılmalıdır.

-15 gün boyunca uygulama bittiyse 5 gün ara vererek tekrar uygulayabilirsiniz.

Kür oldukça etkili ve kesin sonuç veren bir yöntemdir.