SİVİLCE KREMİ

sivilce

Sivilce birçok insanın korkulu rüyası olmuştur. Bazı insanlar sivilce yüzünden dışarı çıkamaz hale gelmiştir bunun nedeni ise kirli bir cildi güzelliklerini kapattığı. Genellikle ergenlik dönemlerinde daha fazla sivilce daha fazla görülür çünkü ergenlik döneminde vücut çok fazla yağ depolar bunun sonucunda sivilce oluşumu gözlemlenir. yetişkinlerde ise daha çok sigara, alkol, aşırı baharatlı ve yağlı yemek tüketimi, uzun süre banyo yapılmaması, her sabah yüzün yıkanılması gibi nedenlerden dolayı sivilce oluşumu gözlemlenmiş. Bu gibi problemler yaşamamak için kesinlikle hijyenli olmamıza dikkat etmeliyiz ve sivilce oluşumuna neden olan yiyecek, içeceklere dikkat etmeliyiz aksi halde vücutta sivilce oluşur.

 

Sivilce çıktığında da birçok insanın yaptığı yanlış vücuttaki sivilcelerin çoğalmasını sağlıyor. Sivilce patlatmak kesinlikle tehlikeli ve ciddi bir sorundur, sivilceniz patladığı zaman vücudun birçok yerinde sivilce çıkmasına neden oluyor ayrıca kırmızı ve patladığında kan akmasına neden olan sivilceler çok patlatıldığında cilt kanseri olmak üzere birçok cilt problemlerine neden oluyor. Sivilce lekeleri için ilaç kullandığınızda o lekelerin kısa sürede iyileşmesini gözlemlenecek.

 

AVENE CLEANANCE

Oldukça etkili olan ilaç vücudun nem seviyesini dengede tutar ve sivilce izlerini derinlemesine temizler birçok kişi tarafından önerilmektedir.

 

DUCRAY KERACNLY

Günlük kullanımda cildi derinlemesine temizle ve cilde pürüzsüz bir görüntü verir.

 

BİTKİDERMAN

Sivilceye neden olan ölü bakterileri derinlemesine temizler cilde tazelik ve güzellik kazandırır ve sivilce izlerini temizler. Günlük kullanımda gözle görülür etki görülür.

 

WHİTE PERFECTİON

White perfection leke giderme konusunda oldukça etkili bir sivilce izi kremidir. Birçok kişi tarafından övgüyle bahsedilen krem cildi derinlemesine temizle ve sivilceye neden olan ölü hücrelerden arındırır günlük kullanımda gözle görülür etki gözlenmiştir.

 

DERMADERM

Birçok uzman doktor tarafından önerilen bu ilaç da sivilce izleri için oldukça etkilidir ve kesin sonuç verir.