Tatile Giderken Valinize Ekleyeceğiniz Zariflikte Etekli Mayo Modelleri

Tatile Giderken Valinize Ekleyeceğiniz Zariflikte Etekli Mayo Modelleri

/
/
634 görüntüleme

Kadınların gardolabından eksik etmediği siyah, zarif bir elbisesi mutlaka bulunur. Bu yaz sahile veya havuza giderken çantanıza mayo etek modelleri arasından beğendiğiniz bir mayo almanızı öneririm. Gardolabınızdaki siyah elbise gibi sahilde olmazsa olmazlarınız arasına girebilecek o kadar çok çeşit mevcut ki. Hangi model etekli mayo giyeceğinize karar vermeden önce sizinle paylaşacağım ürünlere bir göz atmanızı öneririm.

Bu konu hakkında diğer ayrıntılar için bu linkten faydalanabilirsiniz.

Çok Seveceğiniz Mayo Modelleri

Fırfırlı mayo etek modeli: Eğer basenlerinizden rahatsız oluyorsanız bu model sizin için en uygun mayo modellerinden biri olabilir. Etek kısmı fırfırlı olduğundan basenlerinizin daha dik ve estetik görünmesini sağlar. Alt ve üst kısmı bütün tercih edecekseniz etek kısmının çok yukarıdan başlamamasına dikkat edin. Fırfırlı mayo modelleri çocuklar içinde çok fazla üretilen ürünler arasındadır. Kız çocukları rengarenk sahillerde fırfırlı eteklerle daha da şirin olacaklar. Ayrıca anne kız birlikte satılan fırfırlı etekli mayolardan satın alın hem kızınıza baktıkça tebessüm etmenize olanak sağlayacak hem de kızınızla birlikte güzel bir tatil anısı olarak tüm fotoğraflarda sizi duygulandıracak bir paylaşıma sahip olacaksınız. Alt ve üst kısmını ayrı tercih edecekseniz fırfırlı etek kısmının belinizi kavrayan yerinde ince detaylar olan modeller sizi daha hoş gösterecektir.

Dantel etekli mayo modeli: Etek kısmında bulunan danteller uzun veya kısa tercih edilebilir. Dantelli modellerde parça parça dikilmiş dantel modellerini ince ve uzun bacaklıysanız tercih edebilirsiniz. Uzun dantelli etekli mayo modelini diz üstü biraz kalın olan kadınlar tercih edebilir. Dantel mayo etek modelleri çekici görünmek isteyenlerin tatile çıkmadan önce valizine eklemesi gereken ürünlerden biridir.

Şortlu etek mayo modeli: Mayonun ön kısmı etek arka kısmı şort şeklinde üretilen modellerdir. Şortlu etekli mayo modelini hem rahat hareket etmek için kullanabilir hem de kız çocuğunuzla hoş bir kombin yapabilirsiniz. Çocuk mayolarında çok fazla şortlu etek mayo modelleri mevcuttur.

Vintage etekli mayolar: Birbirinden tarz birbirinden özgün vintage tarzda tasarlanmış mayo etek modelleri var. Sizinse sadece kalbinizi dinleyip aralarından birini seçmeniz gerek. Özellikle Fransız desenleri ile boyanmış olanlar farklı ve şık bir görüntü oluşturuyor. Parça parça kesilmiş kumaşların birbirine dikilmesiyle meydana gelen vintage mayo etek modelleri mevcut. Tek yapmanız gereken deneyip beğenmek. Vintage bir tarzınız varsa vintage tarzda mayo üreten firmaların sergileri karar vermenizi kolaylaştıracaktır.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Tarafsız Bilginin Merkezi