Tüm Vajinalar Aynı Mıdır? Bütün kadınların vajinası aynı şekil midir?

Tüm Vajinalar Aynı Mıdır? Bütün kadınların vajinası aynı şekil midir?
Tüm Vajinalar Aynı Mıdır? Bütün kadınların vajinası aynı şekil midir?

Vajinanın şekli ve yapısı her kadında aynı değildir, farklılık gösterir. Kadınların vajinası ciddi oranda esneyebilme yeteneğine sahiptir. Öyle ki normal doğum göz önüne getirilince de n e kadar esneyebildiği hakkında kafalarda bir fikir oluşabilir. Bu özelliğini ise orta katmanda bulunan kas yapısına borçludur. Cinsel ilişki esnasında da genişliğini ve uzunluğunu erkeğin penisi doğrultusunda şekillendirmektedir. Her kadının vajinasının şekli ve yapışı aynı olmasa da özellikleri aynıdır. Özellikle esneyebilme ve sonrasında kendini tekrar toplayabilme özelliği.

Vajinam çok dar, çok zor birlikte oluyorum herkesin böyle midir?

Herkesin vajinası aynı değildir. Kimisinin ki daha geniş, kimisinin ki ise daha dar olabilir. Vajinanın dar olması ilişki esnasında veya doğum anında zorlanmalara sebep olabilir fakat partnerinizi vajinanızın bu darlığı daha mutlu edecektir. Sonuçta esnek bir vajinadansa dar ve toplu bir vajina erkeğin cinsel organını da daha güzel kavrayacağından dolayı,  yaşanan cinsellikten hem siz hem de partneriniz tam anlamıyla bir doyum yaşayabilirsiniz. Birlikte olmanızı engel olacak derecede bir darlıksa söz konusu olan, bir doktora görünmenizde fayda var. Eğer söz konusu olan sorun vajinanın ıslanmama durumu vs. değil de yapısından dolayı yaşanan bir sorunsa buna ancak uzmanlar tarafından müdahale edilebilir.

Vajinam çok genişledi, ben de erkek arkadaşım da zevk almıyoruz

Bu gibi durumlarla çok sık karşılaşılıyor. Vajinanın kendi yapısı, çok sık cinsel birliktelik yaşamak, doğumlar vs. bu sorunu meydana getirebiliyor. Bu durumda panik yapmanıza veya psikolojik olarak etkilenmenize gerek yok. Çünkü vajinanın daraltılması için tedavi, operasyon yöntemleri mevcut ve çok da tercih ediliyor. İyi bir uzman tarafından yapılacak güzel bir operasyon ile daha dar bir vajinaya sahip olabilir ve daha verimli bir cinsel hayata sahip olabilirsiniz.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica