Yaz Mevsimi İçin Fazla Kilolarınızdan Kurtulamadıysanız Onları Gizleyebilirsiniz

Yaz Mevsimi İçin Fazla Kilolarınızdan Kurtulamadıysanız Onları Gizleyebilirsiniz

/
/
263 görüntüleme

Kış mevsiminin fazla kilolar ile sonuçlanması kaçınılmazdır. Bütün kış kalın ve bol kıyafetlerin altında olmanın verdiği özgüven ile yediklerinize dikkat etmemiş olabilirsiniz. Kış mevsimi ile yaz mevsimi arasındaki süre, istediğiniz kiloya ulaşmanız için yeterli değil. Göbek görünümünün ortadan kaybolması için spor da yapılması gereklidir. Yeterli vakti ayıramıyorsanız, mayo seçerken ne yapacağınıza dair karamsar düşünceleriniz olabilir. Tekstil sektörü, neyse ki bizlerin yerine düşünerek bu soruna çözümler getirmeyi başarmıştır. Göbekli bayanlar için mayo modelleri sayesinde, çok fazla zayıflayamasanız bile tatil keyfinizden ödün vermeyeceksiniz. Bu mayolar ile göbeğiniz olduğundan küçük gösterebilir ya da dikkati vücudunuzun diğer bölümlerine çekerek göbeğinizi gizleyebilirsiniz.

Göbeğinizden Kurtulamıyorsanız Gizleyin

Göbek gizlemek için diğer kıyafetlerde uyguladığımız metotlar, mayolar üzerinde de işe yaramaktadır. Tercih edebileceğiniz ilk mayo modelleri arasında, göbek kısmı drapeli ve desenli modeller gelmektedir. Düz bir kumaş, göbeğinizi daha çok ortaya çıkaracaktır. Desenli kumaşlar ile bir göz yanılsaması oluşturmanız mümkündür. İkinci bir seçenek olarak da derin v yakalı mayolar düşünülebilir. Dikkati vücudun üst kısımlarına çeken bu mayolar, göbeğinizin çok fazla ön plana çıkmasını engelleyecektir. Tankini mayo modelleri de göbekli bayanlar için mayo modelleri arasındadır. Satın aldığınız ürünlerden memnun kalmanız açısından denemeden alışveriş yapmayınız. İleride yanlış bir seçim yaptığınızı fark etseniz bile satışların artması ile istediğiniz mayo modelini bulmakta zorlanabilirsiniz.

Renk seçimi de göbeğinizi gizlemek için kullanabileceğiniz taktikler arasındadır. Diğer kıyafetlerdeki gibi, koyu tonların tercih edilmesi sizi daha zayıf gösterecektir. Açık renkler ile vücut şekliniz çok belirgin bir şekilde ortaya çıkabilir. Siyah renk mayolar ile göbek görünümünü minimuma indirebilirsiniz. Renkli mayolardan hoşlanıyorsanız da, sevdiğiniz rengin koyu tonlarını tercih edebilirsiniz. Göbekli bayanlar için mayo modelleri pek çok renk seçeneği sunmaktadır. Sevdiğiniz tonları rahatlıkla bulabilirsiniz. Piyasayı incelediğinizde, bu tarz mayoların genellikle koyu renk kumaşlardan üretildiklerini görebilirsiniz. İstediğiniz kiloya ulaşmış olmasanız da tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. Görünüşünüz, canınızı sıkmasın. Kadınlarımız kilolu ya da zayıf, her şekilde dikkatleri üzerlerinde toplayabilecek güzelliğe sahiptirler.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Tarafsız Bilginin Merkezi