Ziraatbank Başak Kart Anlaşmalı Akaryakıt İstasyonları

Ziraatbank Başak Kart Anlaşmalı Akaryakıt İstasyonları
Ziraatbank Başak Kart Anlaşmalı Akaryakıt İstasyonları

Ziraat Bankası başak kartın kullanımının yaygınlaşması için birçok akaryakıt istasyonuyla anlaşma yapmıştır. Bu istasyonlar Sun Petrol, Petrol Ofisi, Türkiye Petrolleri, Go Yakıt, Go Pet, Ergani Petrol, Gulf Petrol, Akpet ve Qplus’tan oluşur.

Başak Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başak Kart, tarımla uğraşan üreticileri desteklemek için hayata geçirilen bir kredi kartıdır. Başak kart sahibi olmak isteyen kişiler Ziraat bankası şubelerinden, internet üzerinden veya bankanın müşteri hizmetlerini arayarak Başak Kart talebinde bulunabilir. Eğer başvuru kabul edilirse kredi kartı 3 iş günü içerisinde müşteriye teslim edilir. Başvurularda kişisel bilgilerin doğru bir şekilde verilmesi yeterlidir.

Başak kart kaybolursa ya da çalınırsa kişiler müşteri hizmetlerini arayarak ya da şubelere başvurarak kartı iptal ettirme ve yeni bir kart çıkarma taleplerinde bulunabilir. Talep edilen yeni kart en geç bir hafta içerisinde müşteriye teslim edilir.

Başak Kart Avantajları Nelerdir?

Ziraat bankası geçimini çiftçilikten kazanan kişilere maddi konularda ve başka birçok konuda destek olur. Çiftçilerin ve tarım işçilerinin yükünü biraz hafifletmek için hayata geçirdiği projelerden biri olan Başak Kart ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından mazot alan tarım işçileri taksitli mazot alma imkânına sahip oluyor.

Tarımla geçinen çiftçiler, ürünlerini hasat edip satışa uygun hale getirene kadar birçok masraf yaparlar. Çiftçiler ekmiş olduğu ürünlerden hemen kazanç sağlayamadıkları için biriktirdikleri parayı kullanabiliyor. Bu sebeple Ziraat bankası, çiftçilerin üstündeki yükü bir nebze de olsa azaltmak için Başak Kart uygulamasıyla anlaşmalı istasyonlardan akaryakıt alan çiftçilere, altı aya varan faizsiz on sekiz ay vadeyle ödeme seçeneği sunarak destek olur. Ayrıca Başak kart ile yapılan akaryakıt harcamalarında puan toplama şansı da vardır.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica